Kraków Airport zmienia ceny postojów w strefie Kiss&Fly

Władze krakowskiego lotniska zmieniły taryfikator opłat za zatrzymanie się w strefie Kiss&Fly. Nowe zasady obowiązują od wtorku, 10 stycznia.


Opłata za postój powyżej 10 minut będzie wynosić 10 zł za każde rozpoczęte 10 minut. Pierwsze 10 minut jest bezpłatne. Czas liczony jest od pobrania biletu na bramce do wyjazdu - podają władze lotniska w krótkim komunikacie.

Jak przekonują zarządcy lotniska, osoby, które planują dłuższy postój powinny zajmować miejsca na parkingu wielopoziomowym lub na parkingu terenowym. Władze Kraków Airport apelują również do kierowców o zwrócenie uwagi na znaki na bramownicach przy wjeździe na teren lotniska i wybieranie odpowiednich pasów ruchu. Dwa pierwsze pasy od lewej strony przeznaczone są do dojazdu do hotelu i obu parkingów (P1/P2). Kolejny pas umożliwia wjazd i postój krótkoterminowy w zatoce Kiss&Fly. Dwa następne przeznaczone są dla autokarów i busów oraz na dojazd do terminalu Cargo.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij