Subskrypcja

Szukaj

Zmiany w zarządzie spółki hotelarskiej

Rada Nadzorcza spółki Hotel Topacz, właściciela Zamku Topacz Resort&Art SPA, podjęła decyzję o wprowadzeniu zmian w zarządzie. Stanowisko prezesa zarządu objął dotychczasowy wiceprezes Andreas Wierus, zastępując na tym miejscu Dorotę Michalską-Kurzewską.


Zmiany w składzie zarządu spółki Hotel Topacz weszły w życie z dniem 21.02.2017 r. Z zespołu odeszła Dorota Michalska-Kurzewska, która w związku rozwojem firmy postanowiła przekazać zarządzanie spółką profesjonalnemu zespołowi hotelarzy. Jej miejsce zajął dotychczasowy wiceprezes spółki i dyrektor generalny Zamku Topacz Resort&Art SPA Andreas Wierus, związany z hotelarstwem od ok. 20 lat.

Andres Wierus ukończył studia hotelarskie w Niemczech. Wcześniej pracował na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich między innymi w takich sieciach jak: Hilton, Intercontinental, Radisson, Accor, Dorint czy Vienna International. Był współodpowiedzialny za otwarcie hotelu Hilton Warszawie, a także Sofitel i IBIS Styles we Wrocławiu. Z jego pomocą dokonany został również re-branding hotelu Radisson Sobieski w Warszawie. Pracował przy wielu projektach hotelowych, miedzy innymi w Niemczech, w Polsce, w Gruzji i Rydze.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij