Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Nowa sieć kawiarni wchodzi na polski rynek

Kanadyjska sieć kawiarni rozpocznie swoją działalność na terenie Polski. Kawiarnie powstaną w dużych i średnich miastach w kraju.


Second Cup w najbliższych trzech latach planuje w Polsce otwarcie 80 lokali. Jeden z pierwszych punktów powstanie w stolicy Wielkopolski.

"Do wejścia na polski rynek zachęciły nas jego dobre perspektywy i wciąż olbrzymi potencjał rozwoju w segmencie gastronomicznym. Jestem przekonany, że wraz z doświadczonym zespołem doradców z Knight Frank uda nam się zdobyć zaufanie klientów i satysfakcjonującą pozycję na rynku. W ciągu trzech lat chcemy otworzyć 80 lokali w całej Polsce" - mówi Patryk Kozłowski, dyrektor ds. operacyjnych, odpowiedzialny za rozwój sieci w regionie CEE.

Second Cup posiada na całym świecie niespełna 500 lokali. Większość z nich znajduje się na terenie Kanady.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Nowa sieć kawiarni wchodzi na polski rynek [2016-10-10 15:50 80.82.24.*]
Fajnie, że wchodzi coś nowego do Polski. Wprawdzie rośnie mi konkurencja (sama mam małą kawiarnię), ale jednak ważne żeby lokal miał klimat. Utworzony przeze mnie lokal póki co świetnie się sprawdza, więc mam nadzieje, że tak zostanie. Bardzo ważne jest, żeby zadbać o dobry ekspres https://multigastro. pl/ekspresy-do-kawiarni, jeśli planuje się otwarcie kawiarni. Bo dzięki temu jesteśmy w stanie otrzymać przepyszną kawę. :) odpowiedz »

Nowa sieć kawiarni wchodzi na polski rynek [2016-12-08 15:12 89.79.206.*]
Według mnie warto wspierać polskie biznesy, nawet jeśli są to sieci. Zwłaszcza że jedzenie w zagranicznych sieciówkach wydaje się naszpikowane chemią. Ja na przykład staram się za każdym razem sprawdzić nową kawiarnię lub cukiernię kiedy mam ochotę na coś słodkiego, w Gliwicach jest sporo do wyboru. Następna na moim celowniku jest cukiernia Saba: http://www. piekarniasaba. pl/piekarnia-cukiernia. html odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij