Heritage Hotels Poland podpisuje umowę z POT

Fundacja Heritage Hotels Poland podpisała umowę o współpracy z Polską Organizacją Turystyczną. Współpraca obejmować będzie m.in. wymianę informacji i wiedzy, organizację wizyt studyjnych oraz współudział w wydarzeniach organizowanych przez obydwie organizacje.


Heritage Hotels Poland skupia 25 obiektów (nie tylko hoteli) wpisanych do rejestru zabytków, o indywidualnym charakterze. Wszystkie obiekty skupione w programie przyjęły katalog 10 wartości, którymi kierują się w swojej codziennej działalności.

Zarówno Fundacji Hoteli Historycznych, jak i Polskiej Organizacji Turystycznej zależy na promocji Polski w kraju i za granicą jako obszaru atrakcyjnego turystycznie. W związku z tym obie organizacje podpisały umowę o współpracy. Umowa obejmuje m.in. organizację wizyt studyjnych, wymianę informacji i wiedzy, zamieszczanie informacji o hotelach należących do Fundacji w bazie Polskiej Organizacji Turystycznej oraz współpracę w zakresie organizowania wydarzeń przez obydwie organizacje.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij