Subskrypcja
Subskrypcja

Szukaj
Szukaj

Rafał Gucia nie zostanie prezesem POT

Zwrot w sprawie konkursu na stanowisko prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Niedawno rekomendację ministra sportu i turystyki na to stanowisko otrzymał Rafał Gucia. Nie obejmie on jednak tego stanowiska.


Ministerstwo Sportu i Turystyki poinformowało, iż "z powodu nagłej, nieprzewidzianej sytuacji zdrowotnej w rodzinie, Pan Rafał Gucia zrezygnował z objęcia stanowiska prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Informacje o ponownym naborze na stanowisko prezesa POT zostaną ogłoszone na stronie internetowej".

We wtorek, 31 stycznia miało się odbyć spotkanie kandydata na prezesa z Radą Polskiej Organizacji Turystycznej, w trakcie którego Rada miała zaopiniować wybór podjęty przez ministra.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Zwrot w sprawie wyboru prezesa POT [2017-01-31 13:20 109.173.218.*]
Bogi dzięki!
Może konkurs programowy z podaniem kwot na 4 lata dla POT. Niech staną do konkursu fachowiec z doświadczeniem a nie rekomendowani po koleżeńsku
odpowiedz »

Zwrot w sprawie wyboru prezesa POT [2017-01-31 11:46 84.10.156.*]
czy to już ostateczny upadek Polskiej Organizacji Turystycznej??!!! odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij