Kolejny rejs LOT-u do Azji

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają bezpośrednie loty do Seulu. Jest to trzeci rejs przewoźnika do Azji.


Loty do Korei Południowej będą realizowane 3 razy w tygodniu. Kraje dalekiego wschodu stają się coraz bardziej popularnym kierunkiem turystycznym oraz biznesowym. Jest to trzecie połączenie lotnicze przewoźnika do Azji po Pekinie i Tokio.

Koreańskie firmy zainwestowały w Polsce ponad 1,7 mld dol., a w całej Europie wielokrotnie więcej. LOT zagwarantuje najwygodniejszą podróż między Seulem a naszą częścią Europy, bez konieczności męczących przesiadek w dużych i zatłoczonych portach lotniczych. Nasza oferta to oszczędność czasu, komfort i najwyższa jakość obsługi. Jesteśmy pewni, że docenią to zwłaszcza pasażerowie podróżujący biznesowo - mówi Rafał Milczarski, prezes LOT-u.

Stolica Korei Południowej jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem biznesowym w Azji. Wiele koncernów inwestujących w Polsce, ma siedzibę w Seulu. Polskie Linie Lotnicze są pierwszym przewoźnikiem, który połączy Koreę Południową z tak dużą ilością miast europejskich. Lot będzie trwał około 10 godzin. Dostępne będą 3 klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Economy Class oraz LOT Economy Class.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij