Subskrypcja

Szukaj

Hotelarski potentat utworzy hotel w jednej z synagog w Polsce

Pierwszy tego typu hotel w Polsce powstanie w dawnej poznańskiej synagodze. Będzie to również debiut w naszym kraju, sieci hoteli Curio by Hilton.


Informacje na temat powstania hotelu w poznańskiej synagodze krążyły od dawna. Nie było jednak informacji jakiej marki hotel powstanie. W dawnej synagodze przy ulicy Stawnej w Poznaniu powstanie hotel Curio by Hilton. Obiekt do dyspozycji gości będzie posiadał 100 pokoi. Poznańska gmina żydowska w 2013 roku podpisała umowę dzierżawy ze spółką Capital Budownictwo 2 pod budowę hotelu. Zgoda na przebudowę obiektu została wydana na początku 2016 roku.

Marka Curio by Hilton na całym świecie posiada obecnie ponad 30 hoteli, z czego 3 w Europie - w Hamburgu, Sienie oraz Ibizie. Będzie to czwarty tego typu obiekt w Europie. Marka Curio charakteryzuje się dużą odmiennością, każdy hotel jest na swój sposób oryginalny i niepowtarzalny.   
                    Wersja do druku

Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij