Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Z Zakopanego do Wadowic pociągiem papieskim

Na czas ferii regionalne małopolskie koleje postanowiły wzbogacić swoją ofertę przewozową o 12 dodatkowych połączeń. Hitem wśród nich ma być bezpośrednie połączenie pomiędzy Zakopanym a Wadowicami, które będzie obsługiwał "Pociąg papieski", dotychczas jeżdżący tylko między Krakowem a Wadowicami.


Pociąg papieski będzie wyjeżdżał z Zakopanego o godz. 9.50. W Wadowicach będzie na godz. 12.17. Wracając będzie wyjeżdżał z Wadowic o godz. 15.05, a przyjeżdżał do Zakopanego o 17.27.

PKP uruchomiło to połączenie licząc, iż wycieczka do Wadowic będzie dla wielu turystów wypoczywających pod Tatrami alternatywą dla marzeń o jeździe na nartach lub spaceru w deszczu po tłocznych Krupówkach.
Komentarze


(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Pociąg papieski teraz z Zakopanego do Wadowic [2007-01-18 22:58 80.51.175.*]
Wspaniale, jednak po drodze są rożne miejscowości i czy tam też będzie się zatrzymywał i czy zostannie podany rozkład jazdy, tz godziny odjazdów z poszczególnych stacji, bo jak teraz to tylko Zakopane i Wadowice. Może uda się i tym "po drodze" załapać na wycieczkę. Czekamy na rozkład jazdy i godz. odjazdó z poszczególnych stacji na Waszej stronie. Pozdrawiamy z Podhala. Majka. odpowiedz »

Pociąg papieski teraz z Zakopanego do Wadowic [2007-01-18 17:29 87.207.188.*]
Oby tylko te wycieczki nie stały się przymusowe dla wycieczek szkolnych. Ze spowiednikiem zamiast konduktora... odpowiedz »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij