PKP kusi promocjami - Super Wagon, Auto-stop, Last Minute, Super Miejscówka, Tani Bilet, itd.

Koleje namawiają na podróżowanie pociągami zamiast samochodami. Aby zachęcić więcej pasażerów oferują promocyjne bilety, między innymi: Super Wagon, Auto-stop, Last Minute, Super Miejscówka, Tani Bilet, Tania Kuszetka, Rodzina z PKP Intercity, Intercity-26, Bilet Abonamentowy, Bilet Sieciowy i Bilet Weekendowy.


SuperWagon pozwala na przejazd za 29,00 zł wraz z rezerwacją miejsca dowolnie długiej trasy w klasie 2 pociągami: Ex Mewa Warszawa Wsch. -Świnoujście Port, Ex Kossak Warszawa Wsch. - Kraków, Ex Kossak Kraków - Warszawa Wsch., IC Korfanty Warszawa Wsch. - Katowice, IC Neptun Warszawa Zach. - Gdynia.

Promocja SuperWagon obowiązuje od 10 grudnia 2006 roku do 22 czerwca 2007 roku. Liczba tanich miejsc jest ograniczona. Oferta dostępna jest tylko na przejazdy od poniedziałku do piątku. Bilety w ofercie SuperWagon można kupować w kasach, które prowadząc sprzedaż biletów z rezerwacją miejsc. Nie są dostępne u konduktora.

Auto-stop jest nową propozycją PKP Intercity skierowaną dla rodzin i małych grup. Ma stanowić alternatywę dla jazdy samochodem. Promocja obowiązuje w pociągach InterCity i ekspresach. Dzięki Auto-stop trzecia, czwarta i piąta osoba otrzymuje bilet powrotny gratis, muszą zapłacić tylko za miejscówkę. Dodatkowo korzystając z Auto-stop, zachowuje się prawo do innych ulg. Bilet tam i z powrotem należy kupić łącznie w jednej kasie, a na biletach i miejscówkach na podróż powrotną musi znaleźć się adnotacja "Auto-stop", dodatkowo poświadczona stemplem i podpisem kasjera. Podczas podróży powrotnej trzeba posiadać również bilety na podróż "tam".

Dzięki Super Miejscówce, pasażerowie, którzy wybierają połączenia z przesiadkami pociągami PKP Intercity, płacą tylko za jedną miejscówkę, a drugą dostają za darmo. Oferta nie jest dostępna w pociągu, u konduktora, ani w sprzedaży przez internet.

Super Bilety spółki Intercity podrożały o 2 zł w 2 klasie, o 4 zł w 1 klasie ekspresów, oraz o 22 zł w 2 klasie InterCity, jednak nadal ich cena jest atrakcyjna: 39,00 zł w 2 klasie ekspresów, 59,00 zł w 1 klasie ekspresów i 2 klasie InterCity. W cenie zawarta jest rezerwacja miejsca. Koszt biletu nie jest zależny od trasy, ani odległości. Promocja obowiązuje na przejazdy pomiędzy 28 grudnia 2006 roku, a 25 stycznia 2007 roku i od 27 lutego do 31 marca 2007 roku. Liczba Super Biletów jest ograniczona. Dostępne są one w przedsprzedaży, jednak najpóźniej na 7 dni przed odjazdem. Super Bilet obowiązuje na klasę 2 pociągów InterCity oraz klasę 1 i 2 pociągów ekspresowych.

Wspólny Przejazd jest ofertą skierowaną do osób podróżujących pociągami różnych przewoźników np.: PKP Przewozy Regionalne, PKP Intercity, Koleje Mazowieckie, PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście. Przy wykupie wspólnego biletu na dwa odcinki, oszczędza się 10%. Wspólny Przejazd można wykupić tylko w kasach biletowych, nie jest dostępny u konduktora i w internecie. Jednak żaden z przejazdów nie może być krótszy niż 51 km. Biletu na Wspólny Przejazd nie można łączyć z innymi promocjami np.: biletem rodzinnym, wycieczkowym, czy grupowym, a także biletem okresowym, weekendowym i last minute. Dopuszczalna jest zmiana daty wyjazdu, ale tylko w ramach terminu ważności biletu i zachowaniu nieprzerwanego charakteru podróży.

Promocja bilety Last Minute za 11 zł dotyczy teraz również pociągów TLK. Dotychczas obowiązywały tylko w ekspresach. Z oferty Last Minute można skorzystać przy przejazdach w klasie 2, w miarę wolnych miejsc. Promocyjny bilet można kupić nie wcześniej niż 30 minut przed odjazdem pociągu ze stacji początkowej. Bilet Last Minute kosztuje 11 zł i od tej ceny nie przysługują żadne ulgi i opusty. Sprzedaż biletów prowadzą kasy elektroniczne, które są wyposażone w terminal systemu sprzedaży biletów i rezerwacji miejsc.

Bilet Last Minute można kupić na pociągi TLK: Barbakan: Świnoujście - Szczecin , Fregata: Kołobrzeg - Stargard Szczeciński, Pobrzeże: Kołobrzeg - Słupsk, Kujawy: Bydgoszcz - Włocławek, Pojezierze: Olsztyn - Ełk, Olsztyn - Działdowo, Gałczyński: Lublin - Dęblin, Starosta: Białystok - Małkinia i Wielkopolanin: Kraków - Zakopane.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:


Komentarze:

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij