Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Forum grupa: Turystyka zagraniczna wyjazdowa

Wątek: szukam wycieczki do Paryża
Autor: Czytelnik IP 83.114.71.*
Data wysłania: 2010-08-03 11:13
Temat: szukam wycieczki do Paryża
Treść: Polecam usługi biura podroży Lekier. Korzystałam z ich oferty zwiedzania Paryża i jestem zadowolona. Biuro to ma bardzo szeroka ofertę, zajmują się rezerwacjami tanich hotelów we Francji oraz biletów do Disneylandu, Luwru, Wersalu. Można skorzystać także z transportu z lotniska oraz zwiedzania Paryża z polskim przewodnikiem. Jeśli jesteście zainteresowani kompleksową organizacją wycieczek do Paryża to polecam wam stronę lekierfrance.com. Kontaktowałam się także bezpośrednio z panem Sławkiem z polskiego biura podroży we Francji (numer: 0033 1 34 12 02 49, mail: lekier@orange.fr), który udzielił mi dodatkowych informacji dotyczących zwiedzania Paryża.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

szukam wycieczki do Paryża [2010-09-30 09:54 81.48.114.*]
Dziękuje Pani za dobre referencje na temat naszego biura we Francji.
Oczywiście dziękuje osobiście za mile słowa skierowane pod moim adresem.Pokazałem to szybko mojej szefowej.
Zapraszam serdecznie do Paryża w przyszłym roku, szykujemy nowe sposoby zwiedzania Paryża, połączone z miejscowymi wydarzeniami kulturalnymi , koncertami itp
Łącze pozdrowienia Sławek z paryskiego, polsko-francuskiego biura Lekier
odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij