SubskrypcjaSzukaj

Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: SKOK w turystykę skończy się w sądzie?
Autor: Czytelnik IP .*
Data wysłania: 2005-07-06 16:40
Temat: SKOK na co się da !!!
Treść: Misja jest jedna jak najwięcej kasy, jak najwiecej naiwnych do SKOK "Stefczyka", a co - turystyka to też pieniądz a nie misja .

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

SKOK PIAST [2010-05-07 14:02 85.232.237.*]
Witam polecam SKOK Piast mają super oferty pożyczek ! jestem ich członkiem i większość mojej rodzinny! Mieszkam w Mikołwoie i śmiało mogę polecić oddział, który się tam znajduje !! odpowiedz »

SKOK PIAST [2010-05-23 18:14 83.10.148.*]
O tak super oferta 19 % i 5 % prowizja + ubezpieczenie.
To fachowo nazywa się lichwa.
odpowiedz »

SKOK na co się da !!! [2010-04-06 19:14 83.21.98.*]
a ja państwu powiem tak - jeśli nie chcecie nie korzystajcie. Anie korzystacie a potem psioczycie że źle. Zastanów się 10 razy zanim weźmiesz pożyczkę albo stworzysz lokatę - Bo łatwo jest coś wziąść gorzej jest spłacać. To norma nie wieże że jak braliście to nie wiedzieliście w co się pakujecie. Jest Umowa i trzeba ją przeczytać od A do Z nawet jeśli to ma zając kilka minut wiecęj macie do tego prawo. Wątpię że w trakcie trwania umowy coś się zmieniło albo pojawiło nagle bo bylo by to przestepstwo i można by było bez problemu od umowy odstąpić gdyż nie ma czegoś takiego jak póxniejszy aneks do umowy bez waszej zgody. Zawsze we wszystkim musi być wasza zgoda. Nie ma co mówić Skok Stefczyka czy inna tego typu inwestycja jest zła przecież masz uszy słyszeliście co nie co trzeba było iść gdzie indziej na rynku jest tego od groma. Zauważcie jednak kto w tym postępowaniu dziwaczeje. Wiadomo że wam się może coś nie podobac ale jeśli zgodziłeś się musisz płacic nie ma że nagle ci ktoś umoży płacenie bo ci sie nie podoba. Zauwazcie ze jest grona ludzi którzy wogule nic nie mówia bo nie chcą może jest im dobrze. Psycholioga człowieka mówi wprost jesli bedzie ci z czymś źle powiesz 100 osobom ze np. Hotel był do du... ale jeśli bedzie ci dobrze to powiesz 10 albo tylko jak ktoś się zapyta - i tak właśnie jest z wami. Pamiętajcie 10 razy przeczyatajcie i się zastnawócie a nie miejcie do kogoś pretensji ze wam pomógł finansowo a teraz chce zwrotu pieniedzy. odpowiedz »

SKOK na co się da !!! [2008-04-09 10:58 85.128.107.*]
Witam!
Chciałam podzielić się taką refleksją na tema dzialności kas zapomogowo - pożyczkowych Skok, a dokładnie chodzi mi o kasę Południowo - Zachodnia Skok Stefczyka z siedzibą główną na ul. Muchoborskiej 14 we Wrocławiu. Dwa lata temu wzięłam tam pożyczkę na kwotę 600 zł pod zastaw wkładu pieniężnego. Wpłaciłam ok. 300 zł bezpośrednio w kasie plus 250 przekazem pocztowym, został mi zabrany cały Moj wkład (czyli 600 zł) na poczet zaciągniętej pożyczki. Mało tego w zeszłym miesiącu przyszło do mnie pismo od komornika (po 2 latach), iż mam jeszcze do spłacenia 195 zł plus koszty egzekucyjne w wysokości 200 zł, które on ściągnie mi z renty. Czuję się oszukana i pokrzywdzona, ponieważ myślałam, że pożyczka została zamknięta, no bo skoro straciłam na to ok 1150 zł, to chyba jasna sprawa, że to wystarczająca kwota do spłacenia 600 zł pożyczki. Otóż okazało się, że nie. Nie zostałam również powiadomiona przez Skok, że została jeszcze jakaś kwota do uregulowania, żadnego wezwania do zapłaty, żadnego powiadomienia, że sprawa została skierowana do komornika. Pojechałam wiec na ul. Muchoborską do Pana z działu windyfikacji w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, ale niestety Pan powiedział, stwierdziłam, że wszystko zostało przeprowadzone z godnie z prawem obowiązującym w RP, i że Skok nie miał obowiązku informowania mnie, iż zadłużenie oddaje do komornika. Był ogromnie zdziwiony, że nie otrzymałam z sądu powiadomienia o nakazie klauzuli wykonalności i to ewidentna wina sądu a nie Skok, iż nie odstałam tego dokumentu. Wręczył mi kserokopię wyroku sądowego i stwierdził, że na tym etapie nie jest on osoba kompetentna do składania dalszych wyjaśnień. Zapytałam wiec, kto jest osobą kompetentną, ale odpowiedzi nie uzyskam, bo Pan z działu windyfikacji sam tego nie wiedział. Nie znam się dobrze na prawie, ale wiem, jakie są procedury postępowania przy wszczęciu egzekucji przez komornika i wiem, że w tym przypadku zostały pominięte procedury. Zresztą pomijając już ten fakt, ile można spłacać 600 zł pożyczki??? Chodzi też o to, ile można spłacać 600 zł pożyczki??? I dlaczego ja mam teraz płacić jakieś koszty egzekucyjne, skoro wcześniej nie wiedziałam nic o jakimkolwiek działaniu komornika. Jeśli został mi jakaś kwota do zapłaty, to obowiązkiem Skok było mnie powiadomić, i jeślibym uchylała się od spłaty, to wtedy przekazać sprawę do komornika. Ale o tym również należy powiadomić stronę zainteresowaną. Czy to nie jest naciąganie ludzi na pieniądze?
odpowiedz »

SKOK na co się da !!! [2009-09-07 12:57 83.14.144.*]
Moja historia jest prostsza- szarpie się ze SKOK-iem o 1 zł. Tak - jeden złoty. Wpisana jestem nawet do BIK od 2007 roku. Dowiedziałam się o moim zadłużeniu tydzień temu, kiedy chciałam otworzyć na rachunku kredyt odnawialny. Brak słów. odpowiedz »

SKOK na co się da !!! [2009-08-24 22:07 89.229.20.*]
Skok Stefczyka ma siedzibę w Gdyni a Południowo Zachodnia Skok to inna firma. Tak samo jak wiele banków tak wiele skoków. Więc nie motaj ciemnoto o jakimś Południowo Zachodniej Skok Stefczyka z Wrocławia !!!! odpowiedz »

SKOK na co się da !!! [2009-04-26 21:38 77.115.121.*]
sory ale ktoś tu nie odróżnia Południow-Zachodniej SKOK od SKOK Stefczyka,masz długi i nie wiesz dokładnie gdzie??? jak się zaciąga zobowiązania to trzeba je do końca spłacać....a nie się migać nie wierze że dopiero się upomnieli po dwóch latach o zaległości....tylko wcześniej, bo żadna instytucja finansowa nie może sobie pozwolić na tak długie bawienie się w odzyskiwanie długów, jak nie wiesz czy będziesz miał z czego spłacać to nie bierz kredytu....i nie jęcz że komornik zapukał do drzwi bo prawidłowo zrobili, może cię nauczą jak się do...końca spłaca swoje zobowiązania... odpowiedz »

SKOK na co się da !!! [2014-11-18 14:00 83.22.255.*]
ty nie bądź taki do przodu bo widać ze zycia nie znasz nie wiesz co znaczy mieć prace 10 lat i nagle ja stracic mieć załamanie nerwowe w miedzy czasie rozwód stoczyć się i znowu się odbic od dna tak od dna i obys nigdy nie musial się przekonać o tym drogi czytelniku odpowiedz »

SKOK na co się da !!! [2009-11-05 14:47 83.25.3.*]
BZDURY!!!!! Kredyt Bank po 42 miesiącach przysłał mi upomnienie za odsetki na 32,80. i wpisał mnie za to do BIKu. :)) odpowiedz »

SKOK na co się da ,a nawet więcej!! [2008-07-26 19:00 87.205.208.*]
Droga Pani, ja z siostrą przekonałyśmy się jak działa SKOK w dwa lata po śmierci ojca. Nasz ojciec, - człowiek który zafundował nam 55-letnie "piekło na ziemi", zmarł w wieku 85 l. /2006r/. Po jego śmierci zmuszone byłyśmy uporządkować chlew-melinę /mieszkanie/ i oddać administracji. Przekazałyśmy je z umeblowaniem i całą resztą dobytku, którego nie zdążył przepić. W maju 2008, stanęłyśmy przed Sądem Grodzkim w Katowicach, na wniosek SKOKu, w celu ustalenia spadkobierstwa i niezwłocznego uregulowania niezwindykowanego zadłużenia /z 2005 roku wraz z odsetkani/. Oczywiście o zaciągniętej pożyczce nikt w rodzine nie miał pojęcia. Jak to się stało, że człowiek zniszczony alkoholem, bardzo schororowany, upośledzony ruchowo i w zaawansowanym wieku /j.w./ otrzymał kredyt? Dlaczego nie ściągnięto zaległych należności z wysokiej emerytury ojca, skoro już w 2006 roku ciążył na nim sądowy nakaz płatniczy. SKOK po upływie blisko dwóch lat potraktował jako poręczenie naszą nieznajomość przepisów KCyw. Konkretnie : "prawa do odrzucenia spadku". Nawet, jeśli "spadek" stanowiły lata dramatów rodzinnych z alkoholem w tle, poniżeń i kilka prób samobójczych. Żyjemy z siostrą bardzo skromnie. Ja w malutkim wynajętym pokoiku, pracuję na u-zlecenie za najniższą krajową. Siostra jest rencistką po ciężkim wypadku samochodowym. /Została przejechana na chodniku przez pijanego kierowcę/. Przez ostatni rok starałyśmy się odzyskać utraconą dawno temu normalność. Poczucie bezpieczeństwa i równowagę psychiczną . Niestety bezduszna machina urzędnicza i matnia przepisów, /na które obecnie powołuje się SKOK /po cichu, za plecami/ zafundowały nam kolejny dramat. Z dnia na dzień okazało się, że jesteśmy w konflikcie z prawem i ściga się nas sądownie ŻĄDAJC!! ...../Nawet kiedy w okresie bezrobocia bywałyśmy głodne, żadna z nas nie pożyczyła od nikogo nawet "grosza"
/. Niestety jak widać z naszych wspólnych doświadczeń, żerowanie na niedomówieniach, niewiedzy /nawet osób niezainteresowanych/ i kruczkach prawnych, dla niektórych firm stało się normą. Ba, stanowi podstawę działalności i jest miarą sukcesu. A przecież w państwie prawa
funkcjonujonować powinny czytelne zasady moralno-prawne, pozwalające czuć się bezpiecznie.
Szanowna Pani - szczerze popieramy Pani postawę roszczeniową i rozgoryczenie sposobem załatwienia sprawy. Życzymy, aby w przyszłości wydeptując rozmaite ścieżki urzędowe natrafiała Pani na ludzi przez duże "L". Pozdrawiamy. Maria i Krystyna M z Katowic
odpowiedz »

SKOK na co się da ,a nawet więcej!! [2010-01-11 14:39 83.13.0.*]
to może ja wtrącę 3 grosze od siebie :) mój ojciec alkoholik otrzymał w SKoku Stefczyka kredyt 15 tyś zł , moje pytanie jakim cudem ? jego zarobki to 1000-1100 zł nie wiem co im opowiedział ? dziwi mnie tylko jak człowiek pijany , brudny, wyglądający strasznie otrzymał taką kwotę pożyczki ? 5 tyś spłacił AIG (jest zadłużony w innych bankach ) ok 2 tyś spłacił WBK resztę przepił i przeznaczył na hazard , aha 2 razy miał już postępowanie komornicze a za telefony komórkowe był ścigane przez PLUSA jak jeszcze IDEE ? Więc nasuwa mi się pytanie jakim cudem otrzymał taki kredyt (konsolidacyjny) ? aktualnie stracił prace (zwolnienie dyscyplinarne za pijaństwo) no i co teraz ? wg.mnie SKOK dostanie za swoje bo tej kwoty już nie odzyska ... ja widząc do się dzieje wróciłem z UK przepisałem mieszkanie na siebie a moja matka (jego żona) wniosła o rozdzielność majątkową którą uzyskała w sądzie .... więc SKOK może mnie cmoknąć (oczywiście po jego śmierci mam 6 miesięcy na załatwienie spraw związanych z testamentem bo jeszcze mój 4 letni syn spłacałby długi dziadka)... pozdrawiam pracowników SKOKU odpowiedz »

SKOK na co się da ,a nawet więcej!! [2010-05-12 21:55 77.253.70.*]
Jeśki dochód ojca jest taki jak pan napisał to moze dostac kredyt do wysokości raty miesiecznej około 300/400zł w zaleznosci od Banku czy skoku. Zapewniam że jeżeli miał windykacje to żeden bank nie da kredytu, skok również. Jesli sprawa jest w miarę świeza to nie jest mozliwe żeby bank czu skok udzielił kredytu bez sprawdzenia BIK-u!!!! odpowiedz »

SKOK na co się da ,a nawet więcej!! [2010-01-24 23:31 83.15.212.*]
jeśli twoja mama nie miała rozdzielności majątkowej w chwili gdy twój tata otrzymał pożyczkę to niestety będzie musiała ją spłacić odpowiedz »

SKOK na co się da ,a nawet więcej!! [2010-04-25 22:46 188.33.39.*]
Bzdura! Każdego spadku można się zrzec, jeżeli ojciec pozostawia w spadku przykładowo: majątek w wysokości 10 tys. i zadłużenie w wysokości 15 tys. to możesz złożyć formalną rezygnację ze spadku po ojcu, wówczas przejmuje ją Skarbiec Państwa. Nie można jednak przyjąć majątku a odrzucić zadłużenie - albo całość, albo nic, ale można nie przyjąć zadłużenia ponieważ każdy kredyt udzielany małżonkowi musi być realizowany przy aprobacie drugiego małżonka - zatem bzdurą są także pożyczki "bez zgody małżonka"... odpowiedz »

false [2010-02-04 22:30 83.13.0.*]
jeżeli moja matka nie wiedziała o tym że ojciec zaciągał pożyczkę ani nie wyrażała zgody na nią (bank nie informował jej od zadłużeniu ojca nie miała wglądu odnośnie do kwot pożyczki) niczego nie podpisywała nie będzie jej spłacać , nie pamiętam numeru ustawy ale weszła ona w 2005 ... odpowiedz »

SKOK na co się da ,a nawet więcej!! [2009-05-05 11:21 83.12.64.*]
Moja droga SKOK nic tu nie zawinił, ponosicie skutki nieznajomosci prawa - mając takiego ojca trzeba było po jego smierci odrzucić spadek . Wszystkie media i prasa udzielają w tym zakresie informacji - wystarczy tylko interesować się życiem publicznym, mozna np skorzystac z prasy w bibliotece - no cóż całe życie sie uczymy- ale jakieś normy prawne muszą istnieć. odpowiedz »

SKOK [2009-01-27 19:46 62.87.244.*]
Witam, a ja mam pytanie troche z innej beczki. Jestem osoba nie pracującą, na gwałt potrzebuje 2000zł . W internecie znalazłam infotmację ,ze nie trzeba miec zadnych papierkow o dochodach, ze wystarczy tylko sam dowod? Jest to dla mnie bardzo wazne tazke proszę o szybką odpowiedz. Szczerzę wspolczuję Paniom takiej sytuacji i tak trudnego zycia. Trzymam kciuki aby wszystko się ułożyło i,żeby było jak najlepiej ! odpowiedz »

SKOK [2010-03-20 11:49 109.243.90.*]
na 100% żaden bank nie udzieli kredytu jak nie ma się dochodu w reklamach zatytuowanych "na dowód" chodzi zupełnie o coś innego a mianowicie o to że nie będzie potrzebne zaświadczenie od pracodawcy i wystarczy oświadczenie ustne pożyczko biorcy plus dowód osobisty z koleji we większości przypadków bank pomimo wszystko woli aby to zaświadczenie było. Nawet biorąc pożyczkę w providencie trzeba ustnie oświadczyć jaki się ma dochód. Chcę tu dodać że udowodnione fałszywe oświadczenie ustne jest przestępstwem i można za to dostać karę pozbaweienia wolności w zawieszeniu. odpowiedz »

SKOK [2009-05-05 11:23 83.12.64.*]
Napewno pozyczki w SKOK nie dostaniesz jak nie masz dochodów odpowiedz »

SKOK [2010-05-17 18:07 193.239.62.*]
W skok wszystko do przejścia mój ojciec miał rente a matka jako niepracujący żyrant . wzieli pożyczke i przez 5 lat za swojego życia nie spłacali o czym nik nie wiedział a po 9więciu latach chcą od nas spadkobierców wyłudzić 3 razy tyle moim zdaniem to jeden przekręt .Nie mając środków do życia jak morzna dostać tyle kredytu gdzie 2 miesiące wcześniej nie spłacili jednego a dostali 2 .DZIŚ DASZ W ŁAPE I MASZ WSZYSTKO \Ja 1 rachunku nie zapłaciłam to już mi pismo wysyłają a oni za życia mieli 5 lat i nic nie zrobili to jest dla mnie CHORE! odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2009-02-05 20:43 83.5.109.*]
Nie polecam nikomu SKOK Stefczyka a w szczególności ludzi ubogich. Przekazują dane do Providenta i nastepnie klient jest nękany przez osoby w dresie. Stefczyk to mafia odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2014-02-18 20:12 178.43.130.*]
Witam w 1 lutem miałem emeryture 800 zł a 400 zł pobierali mi na spłąte krtedytu. a ja wyciągłem z konta całe 800 zł i nie pobrali kredytu a dziś18 i przyszła mi informacja tel że bedepłacił odsetki za19 dni . JAKIEJ WIELKOŚCI MOGE MIEĆ ODSETKI...????? PROSZE O POMOC odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2010-06-29 14:54 95.160.51.*]
prowizja za wypłatę z bankomatu wynosi 15 zł od kwoty 500.Dodam ,że mam konto w innym banku w Euronecie za wypłatę takiej kwoty prowizja wynosi 1 zł.Tak ,że ostrzegam klientów z innych banków co do podjęcia większej kwoty,lepiej podjechać pod inny bankomat.Nie do wiary że mozna ściągać taki haracz.Krystyna R. odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2010-03-20 11:56 109.243.90.*]
Zgadzam się skok tylko czeka na to aby pożyczkobiorca przestał spłacać bo wtedy zadłużenie zyska kilkukrotnie. Nie prawdą jest że można się tam starać o restrukturyzację lub ugodę coś takiego tam nie istnieje, Skok woli odrzucić prośby żeby na tym skorzystać na odsetkach i ściągniuęciach komorniczych. odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2010-02-10 13:57 83.25.2.*]
Moja żona pracuje dostała od skoku takie powiadomienie bankowe że może ubiegać się o kredyt w skoku bez zaświadczeń tylko ma to wypisać i zanieść do placówki,i co lipa wielkie ge.Tam ją spławili tylko straciła czas nie dajcie się łapać na ich papierki bo to są zagrywki stewczyka tylko czekają na jeleni,jak najdalej od gościa. odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2010-02-04 07:16 109.243.65.*]
NIE POLECAM SKOKU STEFCZYKA !!!!! pisałem dwa razy rezygnację z RORu teraz ponownie przysłali mi pismo w którym sie okazuje ze konto jest nadal otwarte... błagam kogo oni zatrudniają ? czy to są celowe dzialania .... odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2010-02-06 22:26 95.40.56.*]
a ja bardzo polecam skok stefczyka. mam tam konto 9 lat i jak dla mnie - full serwis i za 6 zł a nie jak kroiły mnie banki odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2010-11-21 23:50 217.76.116.*]
mam w skoku raty po 1020 zl nie wyrabiam juz place po 600 czy skok zrobi mi sprawe mam rozdzielczosc majatkowa prosze o porady odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2011-09-12 09:44 89.229.121.*]
Ja miałam podobną sytuację,gdy miałam już problem ze spłatą zrobiłam z mężem rozdzielność majątkową,po roku wypowiedzianą mi umowę,i wpakowali mi komornika z innego miasta.Efekt jest taki że sprawa została umożona,zyję mi się nie żle jestem na utrzymaniu męża. odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2011-01-09 14:11 217.76.116.*]
moga cie pocałowac odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2010-03-16 23:26 83.5.17.*]
Witamy pracowników Skok Stefczyka - ROR za 6 zł - ile Wy tam zarabiacie z naszych emerytur, że rocznie wydajecie ponad 70 zł. za prowadzenie RORu?? odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2009-04-25 09:28 213.158.197.*]
ja chciaałam odnieść się do wypowiedzi pierwszej Pani otóż po pierwsze poprawna nazwa instytucji to Południowo-Zachodnia Skok a nie jak to ujeła ta pani. Po drugie droga pani jeśli jest jakaś zaległość w spłątach rat to Skok napewno informuje klienta telefonicznie a póznej poprzez wysłanie monitu.Także nie rozumiem Pani rozżalenia! odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2010-04-08 23:41 188.146.193.*]
Pisze tak pani bo pewnie jest pani ich pracownicą albo chora fanką.Mój ojciec wziął w SKOKU pożyczke.Niestety zdążył spłacić kilka rat i zmarł.Siostra zaniosła akt zgonu do banku i zapytała czy ma spłacić resztę pożyczki.Pani w banku powiedziała że trzeba poczekać na decyzję bo jest polisa i ubezpieczenie i może nie trzeba będzie spłacać.Nie było żadnego odezwu z ich strony siostra chodziła dowiadywała się ale pani kazała czekać na odpowiedź.Pisałyśmy też pisma do banku ale nikt nie raczył odpisac.I któregoś pieknego dnia przyszło pismo z sądu że mamy to spłacić i pismo od komornika że wszedł mi i mojej siostrze na pensje.Ja i moja siostra byłysmy wtedy bardzo młode a ta sprawa ciągnie się za nami do tej pory.Pracują tam niekompetentni i niedoświadczeni ludzie.Nic się nie da z nimi załatwić.Naprawde ludzie nie polecam tego gówna. odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2011-09-12 09:47 89.229.121.*]
trzeba było zrobić sprawę spadkową,jeśli tato nic nie miał wartościowego zrzec się majątku tyczy się również długów ,i wtedy wysłać odpis wyroku,i bank musi umorzyć.W Polskim prawie nikt nikogo nie zmusi do przyjęcia długu. odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA [2011-02-20 10:39 178.42.231.*]
stok stewczyka to tylko lichwa i nic wiencej odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA-zaczyna drenować kieszenie członka [2009-12-03 16:53 82.177.148.*]
SKOK Stefczyka od nowego roku będzie zmuszał swoich członków do korzystania z nowych kart do kont osobistych i bankomatów, za to wszystko trzeba będzie co miesiąc zapłacić. Nie ważne czy masz terminową lokatę, czy kredyt, musisz za to co w bankach jest darmowe tu zapłacić, mimo, że tego nie chcesz. Pazerność zaczyna przekraczać wszelkie granice przyzwoitości !!!
Oprocentowanie lokat jest bardzo niskie, ale za to oprocentowanie kredytów super wysokie !!!
odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA-zaczyna drenować kieszenie... [2010-02-09 10:04 62.61.53.*]
Jestem członkiem SKOK Stefczyka od 2004 roku. Wstąpiłem do tej Kasy wyłącznie po to, by lokować tam swoje oszczędności na lokatach terminowych (mam u nich kilkadziesiąt tysięcy złotych), nie brałem żadnych pożyczek, moja pensja wpływa na konto w Banku Millennium. Aby być członkiem SKOK-u i mieć możliwość zakładania lokat, trzeba mieć w SKOK-u również ROR i kartę VISA i regularnie płacić 5zł/mies. za prowadzenie rachunku. Pomimo tego, że ten ROR ani karta nie były mi do niczego potrzebne, do wczoraj byłem dość zadowolony z usług Kasy. Wczoraj bez wcześniejszego telefonicznego uprzedzenia otrzymałem wypowiedzenie umowy o prowadzenie ROR. Powód: zaprzestanie terminowej spłaty zobowiązania (z powodu mojego zapomnienia nie zapłaciłem za ostatnie 3 miesiące za prowadzenie ROR). Chodzi o kwotę 15,13 zł (zaległy kapitał)+15 zł (koszty windykacji). W piśmie dodają, że uregulowanie ww. należności wraz z odsetkami w terminie 7 dni spowoduje cofnięcie wypowiedzenia umowy. Niżej piszą, że niezastosowanie się do powyższego spowoduje skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego. Wspominają również o odsetkach, kosztach windykacyjnych, sądowych oraz komorniczych. Moje pytanie brzmi: Czy to jest jakiś kabaret? Jacy ludzie tam pracują? Dariusz K. Gdańsk odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA-odradzam !!! [2009-12-03 16:46 82.177.148.*]
SKOK Stefczyka od nowego roku będzie zmuszał swoich członków do korzystania z nowych kart do kont osobistych i bankomatów, za to wszystko trzeba będzie co miesiąc zapłacić. Nie ważne czy masz terminową lokatę, czy kredyt, musisz za to co w bankach jest darmowe tu zapłacić, mimo, że tego nie chcesz. Pazerność zaczyna przekraczać wszelkie granice przyzwoitości !!! odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA-odradzam !!! [2010-03-01 10:03 83.29.195.*]
ja mam od 2 mcy rachunek w tym gownianym banku przelew wynagrodzenia opozniony o 4 dni wciaz awaria systemu sa mili jak kredyt bierzesz pozatym syf kila i mogila ODRADZAM!!!!! odpowiedz »

SKOK STEFCZYKA-odradzam !!! [2010-03-19 10:35 83.27.38.*]
SkokStefczyka to masakra,kredyty wcale nie sa "przyjazne",poziom ich uslug ma duzo do zyczenia.Np.przy pozyczce uruchomiono mi dodatkowo,tzw.linie pozyczkowa na 1.500,-Nie mowiac juz o tym,ze dziwnie malo,ubywalo z tej kwoty,przy comiesiecznych splatach,nie przysylaja zadnych wyciagow.Ale to nie wszystko,nauczona juz przypadkiem z chwilowka,ze nie powiadamiaja,przy kolejnej wplacie,ze np.umowa juz sie konczy,i trzeba splacic calosc.Tylko czekaja 7 dni,i przysylaja wezwanie do zaplaty,oczywiscie obciazone juz kosztami.Dlatego sprawdzilam sobie umowe,kiedy mi sie konczy.Konczyla sie 15 marca br.w zwiazku z tym 19.02.br splacilam,cala pozostala kwote.Wczoraj 18.03.br splacam jak zawsze rate kredytu,i dowiaduje sie,ze mam do zaplacenia 32.00,za przeterminowana lin ie pozyczkowa,nie zamkneli poprostu,tej linii.A ja mam pisac reklamacje.Niby dlaczego ja mam tracic czas,chodzic do nich,pisac reklamacje.Napisalam 2 maile do Gdyni,rozmawialam na infolinii,na infolinii rozmowa,o kant roztrzasnac.Czekam,czy odpowiedza ma na miale,kazalam im to potraktowac jako reklamacje. odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij