SubskrypcjaSzukajForum grupa: Biura turystyczne

Wątek: API TRAVEL- OPINIE
Autor: Czytelnik IP 79.185.223.*
Data wysłania: 2011-02-16 14:13
Temat: API TRAVEL- OPINIE
Treść: Czy ktoś z Państwa jeździł już z API TRAVEL? Jeśli tak, to proszę o opinie i komentarze, ponieważ znajomi bardzo polecają mi to biuro, a jeszcze o nim nie słyszałem.

Michał, Warszawa

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

API TRAVEL- OPINIE [2013-01-09 22:10 77.254.48.*]
Miałam wykupiony wyjazd z api travel na narty, rok temu, w marcu. Niestety, dzień przed wyjazdem nagle i niespodziewanie zmarła moja Mama:( Oczywiście, natychmiast powiadomiłam biuro, że nie mogę wziąć udziału w imprezie.
Nie będę wdawać się w szczegóły kolejnych rozmów z przedstawicielami biura; w każdym razie nie doczekałam się współczucia i zrozumienia. Za to, owszem, cynicznie mi przypomniano, że podpisałam umowę, zgodnie z którą biuro w przypadku tak późnej rezygnacji ma prawo obciążyć mnie kosztami w wysokości do 90%, ewentualnie kosztami faktycznie poniesionymi, z tym, że tu mnie ostrzeżono, że mogą one przewyższać (?!) koszty wyjazdu.
Mimo to zwróciłam się telefonicznie do biura z prośbą o przesłanie na moje konto kwoty pomniejszonej o udokumentowane koszty poniesione przez organizatora; zwrócono mi 10%. Moja znajoma związana umową z innym biurem, będąc w analogicznej sytuacji, doczekała się od tamtego biura zwrotu całości wpłaty - dla 8 osób, bo miała jechać z cała rodzina i jeszcze druga zaprzyjaźnioną, a owa rodzina zaprzyjaźniona sama jechać nie chciała.
Api travel nie zdobyło się na choć trochę empatii i wobec jednej osoby, która spotkała wielka tragedia osobista:((( Z cała pewnością nigdy już nie skorzystam z usług tego biura, ani ja, ani moi zbulwersowani postawa api travel znajomi. Może i z tym biurem może być miło i przyjemnie, o ile wszystko układa się idealnie - ale w podróży, a tym bardziej na wyjeździe narciarskim, mogą zdarzyć się różne sytuacje, w których organizator powinien zapewnić swojemu klientowi rzecz podstawową - poczucie bezpieczeństwa. W świetle postawy biura w opisanej sytuacji - nie czułabym się z tym biurem bezpieczna:(
odpowiedz »


Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij