Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Prawdziwe opinie o biurze Triada
Autor: Czytelnik IP 178.37.22.*
Data wysłania: 2011-03-18 15:52
Temat: Prawdziwe opinie o biurze Triada
Treść: 5* w Triada??? To chyba żart jakiś. Albo sami je tak kategoryzujecie, nie mając pojęcia o standardach 5*. Wg Waszej skali np. hotel Almyra na Cyprze powinien mieć 7*, a One&Only w Dubaju czy też 'W' lub Four Season Landaa Giravaruu na Malediwach 9*. Panie Andrzeju, bez lania przysłowiowej wody proszę. Wiem bo byłem i widziałem sam, na własne oczy. Najlepsze hotele w Waszym katalogu (najwyżej KILKA) mają na siłę 4* - i tak na wyrost! Pozdrawiam

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Prawdziwe opinie o biurze Triada [2011-03-19 08:50 78.88.96.*]
Cytuję: "Almyra na Cyprze, (...) One&Only w Dubaju czy też 'W' lub Four Season Landaa Giravaruu na Malediwach" - Drogi Panie i od razu widać jak łatwo oceniać nie znając podstawowych faktów -Triada nie ma swojej ofercie Malediwów czy Dubaju -tak więc wspomniane hotele również nie należą do Oferty biura. Ale to doskonały przykład na to, iż ludzie bardzo często właśnie w internecie kiedy są anonimowi wypisują co ślina na język przyniesie, coś co często kompletnie mija się z prawdą. Taka mentalność Polaków.. Więcej pogody ducha na co dzień!! odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij