Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajForum grupa: Baza turystyczna

Kto uzdrowi PUC Ciechocinek?

Data wysłania: 2011-09-01 22:06 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
PUC to jedna z największych państwowych spółek w regionie i największy pracodawca w Ciechocinku.

Prezesowi PUC Ciechocinek Stefanowi Smulskiemu udało się m.in.: zmodernizować Szpital Uzdrowiskowy nr 1 z basenem rehabilitacyjnym dla niepełnosprawnych, sprzedać zdewastowany basen termalno-solankowy. Obecnie prezes został on odwołany ze stanowiska. Zarzucono mu nieumiejętność radzenia sobie z finansami spółki.

W tej chwili dwa związki zawodowe w PUC popierają dotychczasowego prezesa, trzeci jest mu przeciwny. Smulski tłumaczy, że za jego kadencji wzrosły pensje, spółka pozbyła się obiektów, które nie były jej potrzebne. Nazwisko nowego prezesa ma być znane w październiku.

  • Uzdrowisko Ciechocinek potrzebuje...uzdrowienia? 

   [2011-09-01 22:06 78.9.150.*]

   ffsgsfgsssgsg   odpowiedz »

   • Uzdrowisko Ciechocinek potrzebuje...uzdrowienia? 

    [2011-09-24 14:53 86.111.96.*]

    PUC nie uzdrowi nowy prezes, którego "wybierze"??? Rada Nadzorcza.Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu zostało "ustawione" pod konkretną osobę-przewodniczącego Rady Nadzorczej.
    W pkt.1 wymagań formalnych preferowane jest tylko wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne.Jest to celowo adresowane ograniczenie konkurencji w naborze ofert na stanowisko Prezesa Zarządu i dyskryminacja innych zawodów jak np.lekarze, rehabilitanci,inżynierowie i ogromna ilość ilość innych zawodów- wykształconych w państwowych i prywatnych uczelniach w Polsce i zagranicą, które w profilu nauczania mają obsługę bloku sanatoryjno-uzdrowiskowego.Okazuje się, że pozytywne parametry ekonomiczno-organizacyjne oceny kadry kierowniczej w PUC , przegrywają z małostkowym partykularnym interesem grupy osób mających na uwadze tylko własny interes a nie dobro firmy.   odpowiedz »

    • Uzdrowisko Ciechocinek potrzebuje...uzdrowienia? 

     [2012-01-10 00:25 83.23.196.*]

     kiedyś pracował w ZPZ taki młody chłopak z Włocławka , był tam Dyrektorem...jak Smulski został 2 raz prezesemto od razu go wyrzucił . Ten chłopak zaczał coś robić w ZPZ ..miał pomysły i inicjatywe ale oczywiscie Smulski jako wielki fachowiec ale od upadłości musiał go zwolnić bo on nie był od niego ..nie z jego układów !!!!! Otoczył sie jakimś starym dziadem , zrobił z niego swojego asystenta , ktory to tylko chodził po PUC-u i kombinował jak tu zakombinować...!!! Szkoda tego chłopaka co go wyrzucił....bo miał checi i pomysły na rozwój ZPZ ...ale jak widac to w tych czasach sie nie liczy!!! Powinni jeszcze tego H. Bąka wypier..... kolesia od kielicha i wspolnych interesów ze Smulskim...   odpowiedz »

     • Uzdrowisko Ciechocinek potrzebuje...uzdrowienia? 

      [2012-01-11 18:47 178.183.170.*]

      Należy życzyć,nowemu prezesowi by miał wizje i mógł realizować .a związki zawodowe pomagały.   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij