Forum grupa: Inne związane z branżą

Oferta pracy dla Specjalisty ds. turystyki i eventów

Data wysłania: 2011-11-14 12:20 Autor: Czytelnik IP 178.73.17.*

Nasz Klient to dynamicznie działające Biuro Podróży w Centrum Warszawy.
W związku z rozwojem, do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:
Specjalista ds. turystyki i eventów
Nr ref: WAK11KTSBA
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Sprzedaż oferty touroperatorów
Przygotowywanie ofert dla klienta indywidualnego i grupowego
Realizację celów sprzedażowych
Pozyskiwanie nowych klientów
Budowanie dobrych relacji z Klientami
Aktualizację oferty na stronie internetowej biura

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży oferty touroperatorów
Doba znajomość angielskiego w mowie i piśmie
Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta
Wysoka kultura osobista
Bardzo dobra organizacja pracy
Komunikatywność
Znajomość systemów CRM
Znajomość systemu rezerwacyjnego Amadeus mile widziana
Samodzielność i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
Pracę w młodym, przyjaznym zespole
Zatrudnienie na Umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: a.komar@jobfinder.pl
w tytule proszę umieścić Nr Ref: WAK11KTSBA

Tel: 22 862 72 50

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Forum gorące tematy