Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

Szukaj

Forum grupa: Transport

Wątek: Raf Trans będzie woził polskich piłkarzy
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2013-03-14 12:22
Temat: Raf Trans będzie woził polskich piłkarzy
Treść: Aktualność:
Sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, ze nowym oficjalnym przewoźnikiem PZPN została firma Raf Trans.

Maciej Sawicki, w rozmowie z portalem Weszło! powiedział, że umowa została podpisana na rok, z możliwością dalszego przedłużenia. Raf Trans zapewnia nowy, obrandowany autokar. Umowa przewiduje nie tylko obsługę pierwszej reprezentacji, ale wszystkich drużyn należących do PZPN. Jeden autokar będzie dedykowany Związkowi, natomiast z pozostałych w razie potrzeby, piłkarska centrala będzie mogła korzystać na preferencyjnych warunkach. Przez 100 dni w roku pojazd będzie do dyspozycji drużyn piłkarskich zupełnie za darmo.

Według umowy z poprzednim przewoźnikiem PZPN wydawał na transport około miliona złotych rocznie. Umowa z Raf Transem według zapewnień sekretarza ma opiewać na znacznie niższą stawkę.

Raf Trans był jedną z firm obsługujących EURO 2012. Jest także oficjalnym przewoźnikiem piłkarzy Legii Warszawa

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

Raf Trans oficjalnym przewoźnikiem PZPN [2013-03-14 12:22 83.238.170.*]
Skończyło się S... odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij