Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajForum grupa: Inne związane z branżą

Aviareps podejmuje nową współpracę

Data wysłania: 2016-07-29 21:41 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
Aviareps ogłosił nowego partnera w dziedzinie turystyki internetowej i atrakcji. Co zyskają klienci firmy?

Edgar Lacker, dyrektor generalny Aviarepsu oświadczył, że dostęp do Viatora oznacza dla gości na całym świecie możliwość wybrania interesujących atrakcji, tym samym klienci firmy zyskują możliwość wzmocnienia lojalności i możliwość osiągania większych przychodów.

Nowy partner Aviarepsu umożliwia jego klientom na całym świecie dodanie na ich stronach internetowych "wycieczek i atrakcji" oraz szerszy dostęp do konsumentów poprzez np. maile wysyłane pasażerom przed odlotem. Viator daje także bezpośredni dostęp do wyboru ponad 40.000 wycieczek, atrakcji, rejsów morskich do ponad 2.000 miejsc na świecie.

    • Aviareps nawiązał współpracę z firmą Viator 

      [2016-07-29 21:41 78.11.129.*]

      do tej pory klienci partnerów lotniczych Aviarepsu - czyli biur podróży obsługiwali byli w zakresie poza lotniczych usług turystystycznych przez biuro organizujące cały pakiet. teraz Aviareps ich bedzie przejmował, bowiem zajmuje się dokładnie tym czym jego dotychczasowi partnerzy biznesowi. grautuluje powolnego spadku współpracy z biurami podróży - czyli podcięcia sobie gałęzi na której siedzą.   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij