SubskrypcjaSzukaj

Forum grupa: Biura turystyczne

Wątek: Mundial szansą dla polskich biur
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2016-10-25 11:31
Temat: Mundial szansą dla polskich biur
Treść: Aktualność z dnia 2005-03-08:
Powszechnie wiadome jest, że wielkie imprezy sportowe przyciągają rzesze kibiców i zarazem turystów. W przyszłym roku wielka impreza będzie odbywać się za naszą zachodnią granicą i jest to niewątpliwa szansa dla biur podróży, aby zwiększyć swoje obroty.

Wyjazdy grupowe kibiców na mistrzostwa dają możliwość połączenia rozrywki sportowej ze zwiedzaniem. Świetna okazja do tego nadarzy się w przyszłym roku, kiedy to w Niemczech odbywać się będą Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Niemcy dysponują bardzo dużym potencjałem atrakcji krajoznawczych, które warto zobaczyć. Kraj ten słynie przede wszystkim z ładnie podświetlonych w nocy zameczków i pałaców, które przyciągają oko każdego turysty.

Organizatorzy mistrzostw przygotowują specjalne oferty dla biur podróży, które będą mogły jak zwykle kupić "hurtem" taniej bilety, a potem oferować je swoim klientom w różnych pakietach turystycznych. Warto więc śledzić na bieżąco informacje dotyczące tej imprezy, a przede wszystkim kwestii biletów dla biur podróży, bo chwila nieuwagi i konkurencja może nas uprzedzić.

Ruchy organizatorów w tej kwestii śledzić moża za pośrednictwem stron internetowych: www.germany-tourism.de oraz www.fifaworldcup.com.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

   
               

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij