SubskrypcjaSzukaj

Forum grupa: Inne związane z branżą

Wątek: Znamy nowego dyrektora hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2017-02-26 06:13
Temat: Znamy nowego dyrektora hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto
Treść: Aktualność z dnia 2016-08-01:
Dotychczasowa asystent dyrektora hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto, z dniem 1 sierpnia 2016 objęła stanowisko dyrektor wyżej wymienionego hotelu.

Małgorzata Kulbicka z hotelarstwem związana jest od 15 lat. Doświadczenia zawodowe zdobywała podczas praktyk w hotelach w kraju i za granicą w czasie studiów w Krakowskiej Szkole Hotelarskiej, a następnie pracując na stanowiskach recepcyjnych i kierowniczych w Krakowie w hotelach: Copernicus i Pod Różą oraz w Katowicach w hotelu Monopol, w którego otwarciu uczestniczyła.

Pracę dla Louvre Hotels Group rozpoczęła w 2005 w hotelu Campanile Wrocław Stare Miasto. Najpierw jako recepcjonistka, potem kierownik recepcji z powodzeniem zajmowała się sprzedażą usług konferencyjnych i gastronomicznych oraz dbała o skuteczną realizację planów budżetowych w hotelu. Jako asystent dyrektora tego hotelu, za kluczowe uważała dobrą atmosferę panującą w zespole oraz podnoszenie kompetencji swoich i współpracowników.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

   
           

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij