Subskrypcja

SzukajForum grupa: Baza turystyczna

Wątek: Kolejny Condohotels Group oddany do użytku
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2017-06-25 13:47
Temat: Kolejny Condohotels Group oddany do użytku
Treść: Aktualność z dnia 2010-12-15:
W listopadzie została ukończona budowa nowego obiektu Condohotels Group w Ostródzie. Hotel Willa Port Conferences Resort & SPA**** został oddany do użytku. Oficjalne otwarcie odbędzie się na początku przyszłego roku.

Rozpoczęło się już podpisywanie aktów notarialnych a od stycznia przyszłego roku inwestorzy zaczną czerpać zyski z wynajmu. Oferta apartamentów condo w hotelu Willa Port można znaleźć w portfolio spółki Condobroker Estates & Consulting, części Condohotels Group. Oferuje ona formę inwestycji w nieruchomości hotelowe z gwarancją osiągnięcia 25% zysku w okresie pierwszych 3 lat.

- Produkt condo otwiera przed klientami nowe możliwości inwestycyjne: wykorzystanie ogromnego potencjału tkwiącego w rynku nieruchomości hotelowych w kraju, a także zapewnienie stałego zysku z inwestycji niezależnie od sytuacji na rynkach kapitałowych. Dodatkowo kupując apartament w hotelu Willa Port, który został już oddany do użytku, klienci praktycznie od razu mogą zacząć zarabiać - twierdzi Tomasz Malicki, General Manager Condobroker Estates & Consulting.

Strategia inwestycyjna w systemie condo obejmuje zakup wysokiej klasy apartamentu hotelowego i przekazanie go w zarządzanie wykwalifikowanej firmie, której celem jest maksymalizacja zysków. Na podstawie umowy najmu zawieranej na 10 lat w okresie pierwszych 3 lat inwestor otrzymuje gwarancję wypłaty stałych kwartalnych rent o łącznej wartości stanowiącej 25% zainwestowanego kapitału (netto). Zwrot gwarantowany dla właścicieli apartamentów będzie wynosił w pierwszych trzech latach odpowiednio: 7,5%, 8,5% oraz 9% wartości inwestycji netto. W kolejnych latach całkowity przychód z wynajmu wszystkich apartamentów w hotelu jest dzielony pomiędzy inwestorów i operatora w proporcji 50/50. Zyski dla inwestorów przydzielane są według zasady "wspólnego worka", gdzie podział następuje według metrażu posiadanego apartamentu. Według wstępnych szacunków firmy w kolejnych latach jest możliwe osiąganie zysków nawet do 14% inwestycji netto. Kupujący apartament w Willa Port Resort mają także możliwość uzyskania zwrotu 22% VAT nawet, jeśli nie prowadzą działalności gospodarczej. Większość kosztów związanych z utrzymaniem i eksploatacją apartamentu ponosi operator, po stronie właściciela pozostaje jedynie fundusz remontowy oraz podatki - gruntowy i od nieruchomości.

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA jest położony w Ostródzie na Mazurach, tuż nad brzegiem Jeziora Drwęckiego. Znajdują się w nim 83 komfortowe pokoje, dwie restauracje, zaplecze konferencyjne oraz kompleks spa & wellness. Do dyspozycji gości przeznaczono parking ze 120 miejscami postojowymi. Hotel znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu typowych miejskich atrakcji i udogodnień. Bliskość jeziora i piękne widoki rozpościerające się z okien i tarasów pokoi niosą uspokojenie i relaks dla ciała i ducha. Oprócz komfortowych elementów wyposażenia i eleganckich dekoracji utrzymanych w spójnym stylu w pokojach znajdują się telewizory LCD, minibary, sejfy oraz bezprzewodowe podłączenie do Internetu. Dostępne są także pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W menu restauracji można znaleźć szeroki wybór dań stanowiących połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych i międzynarodowych trendów z tradycyjną kuchnią regionalną wykorzystującą świeże składniki będące naturalnym bogactwem Warmii i Mazur. Hotel specjalizuje się w organizacji konferencji i spotkań biznesowych, oferując nowoczesną salę konferencyjno-widowiskową o powierzchni 288 mkw. z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Dostępne są także dwie sale o powierzchni 65 i 60 mkw. W hotelowym SPA goście mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz i ciało, usług kosmetycznych, masaży, a także basenu solankowego z możliwością pływania pod prąd. Obiekt jest bardzo dobrze dostępny komunikacyjnie - w Ostródzie krzyżują się drogi nr 7, 15 i 16, co zapewnia dobry dojazd m.in. od strony Warszawy (210km) i Gdańska (130km).

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

   
           

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij