Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

SzukajForum grupa: Inne związane z branżą

Wątek: Turcja: Wybuch w centrum Stambułu
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2017-07-23 00:32
Temat: Turcja: Wybuch w centrum Stambułu
Treść: Aktualność z dnia 2016-06-07:
W dniu 7 czerwca br. w turystycznej dzielnicy Stambułu doszło do eksplozji bomby. W wyniku zdarzenia zginęło jedenaście osób, 36 osób zostało rannych.

"Służby konsularne weryfikują, czy wśród poszkodowanych w zamachu bombowym w Turcji nie ma polskich obywateli" - poinformował dyrektor Biura Rzecznika Prasowego MSZ Rafał Sobczak. Zaznaczył, że aktualnie brak informacji, by wśród rannych i ofiar śmiertelnych byli Polacy. "Jesteśmy w kontakcie z miejscowymi tureckimi służbami" - dodał Sobczak.

Tureckie media informują, iż detonacja bomby nastąpiła w momencie, gdy obok samochodu wypełnionego materiałami wybuchowymi przejeżdżał autobus z policjantami. Siła eksplozji była bardzo mocna. Uszkodzone zostały pobliskie budynki, w tym hotel.

Wśród ofiar śmiertelnych jest 7 policjantów i czterech cywilów, wiele osób jest rannych - powiedział w wywiadzie gubernator miasta.

Na razie nikt nie przyznał się do zamachu.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij