Subskrypcja

Subskrypcja

Szukaj

SzukajForum grupa: Inne związane z branżą

Wątek: Internetowy System Informacji Turystycznej
Autor: Czytelnik IP automat.*
Data wysłania: 2017-07-24 04:24
Temat: Internetowy System Informacji Turystycznej
Treść: Aktualność z dnia 2004-02-27:
Ruszył Internetowy System Informacji Turystycznej (ISIT), uruchomiony przez Polską Organizację Turystyczną. Polska, jako jedno z ostatnich państw kandydujących do UE, nie posiadała takiej internetowej witryny.

Strona www.poland-tourism.pl przeznaczona jest dla turystów, zarówno krajowych jak i zagranicznych, którzy chcą zaplanować weekend, urlop czy wyjazd biznesowy. Docelowo portal ma mieć 7 wersji językowych; teraz działa po polsku, angielsku, francusku oraz po niemiecku. Informacje w systemie podzielone są według preferencji obywateli każdego z państw UE - pozwoli to na zebranie danych na temat odwiedzających portal. Internetowy System Informacji Turystycznej obok bazy miejsc noclegowych, wskazówek na temat poruszania się po naszym kraju czy organizatorów wypoczynku, zamieszcza też informacje dotyczące systemu rabatów dla turystów - "Karta Polska".

Ogólnokrajowa sieć administratorów gromadzi i scala informacje koordynowane przez POT. Administratorzy lokalni, którzy zamieszczają i aktualizują w portalu dane o swoim regionie, mogą liczyć na środki finansowe z budżetu POT - zapewnił A.Kozłowski, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

OdpowiedzPowrót do drzewa wątku

Odpowiedzi:

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij