Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajForum grupa: Turystyka zagraniczna wyjazdowa

Zmiana zasad wstępu dla grup w Bazylice św. Antoniego w Padwie

Data wysłania: 2017-09-08 09:48 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
Od 1 października 2017 r. w Bazylice w Świętego Antoniego w Padwie zmienią się procedury rezerwacji i wstępu dla grup - poinformowano na stronie internetowej świątyni.

Grupy liczące ponad 10 osób będą musiały dokonać rezerwacji wycieczki z przewodnikiem przy użyciu formularza online, a ponadto podczas wizyty będą musiały korzystać z zestawów tourguide, które będzie można zarezerwować w Biurze Informacyjnym w przypadku, gdy grupa ich nie posiada.

Grupy będą miały możliwość zwiedzania z własnym przewodnikiem lub mogą poprosić o towarzyszenie bratu lub przewodnikowi z bazyliki. W obu przypadkach, w dniu wizyty grupy muszą być akredytowane w Biurze Informacyjnym, doręczając wydruk e-maila potwierdzającego z odpowiednim kodem, otrzymanym w momencie dokonywania rezerwacji.

W Bazylice dostępne są już materiały informacyjne dla pielgrzymów i turystów, które szczegółowo wyjaśniają nowe metody rezerwacji; 1 października zacznie działać również nowy formularz rezerwacyjny online, który zastąpi ten obecnie działający.

Biuro Informacji Turystycznej zwraca uwagę, że rezerwacje dokonane do 30 września na daty po 1 października będą regularnie obsługiwane, bez niedogodności dla odwiedzających.

Zwiedzanie bazyliki z z przewodnikiem odbywa się tylko w następujących godzinach:

 • od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00; - od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00
 • w soboty w godzinach od 9.00 do 15.00; - w soboty
 • Niedziele i święta od godziny 13.30 do 15.00.


Nie można zwiedzać Bazyliki z przewodnikiem podczas świąt Niepokalanego Poczęcia, Bożego Narodzenia, Wielkanocy, Festa della Lingua, w święto Świętego Antoniego, które przypada na 13 czerwca, oraz innych specjalnych uroczystości.

  • Zmiany w Bazylice św. Antoniego 

   [2017-09-08 09:48 217.229.39.*]

   to chyba troszkę zbiuroktatyzowano co ?? Co na to św . Antoni, który ponoc był niesamowicie przystępnym człowiekiek i nie bwił sie w biuroracje. Pozdrawiam   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij