Subskrypcja





Szukaj







Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

WIELKANOC DLA SENIORÓW W HISZPANII

Dział: Last minute dla turystów


Data wstawienia:  2010-02-17 11:54:44
Data ważności:  2010-03-19
Województwo:  -wszystkie-

WYJAZDY DLA SENIORÓW - WIELKANOC W HISZPANII

Pragniemy zaproponować Państwu ucieczkę od zimowej pluchy do słonecznej Andaluzji. Oferujemy wyjazdy w ramach projektu EUROPEAN SENIOR TOURISM, który jest skierowany do obywateli Unii Europejskiej w wieku powyżej 55 lat. Głównym założeniem projektu jest jego bardzo korzystna cena. Niska cena została osiągnięta dzięki dotacjom, miedzy innym od hiszpańskiego rządu i rządu autonomicznej prowincji Andaluzja.

Zakwaterowanie
Oferujemy zakwaterowanie w hotelach o kategorii 4* z pełnym wyżywieniem - śniadania, obiady i kolacje. Do posiłków podawane są bezpłatnie woda i wino. Obiekty zlokalizowane są nie dalej niż 300-400m od plaży. Wszystkie pokoje wyposażone są w: klimatyzację, ogrzewanie, łazienkę z suszarką do włosów, TV sat, telefon, płatny sejf, taras lub balkon. W obiektach do dyspozycji gości są: recepcja, restauracje, bary, lobby, słoneczny taras, basen, płatny internet, sauna, siłownia, w większości salony SPA. Przykładowe hotele na Costa del Sol: Hotel Triton www.besthotels.es Hotel Best Banalmadena www.besthotels.es , Rincon Andalus www.hotelrinconandalus.com

Wycieczki
W cenie wyjazdu proponujemy Państwu dwie pół-dniowe wycieczki w języku polskim. Ponadto istnieje możliwość wykupienia innych wycieczek fakultatywnych u polskojęzycznego rezydenta zapewnianego przez firmę Sunweb Vacaciones.

Antequera
Mieszkańcy tego leżącego w sercu Andaluzji miasta twierdzą, że w całej Hiszpanii nie ma innej miejscowości z tak dużą liczbą kościołów. jest także wyjątkowo pięknie usytuowana, a na południe od miasta występują formy skalne El Torcal. Nad miastem góruje mauretański zamek Alcazaba, a na zboczu wzgórza mieni ą się w słońcu pobielane domy. Spośród dachów wyłaniają się wieże ok. 30 kościołów. Koniecznie trzeba zwiedzić kościół El Carmen, Arco de los Gigantes z XVI wieku oraz Kolegiatę de Santa Maria.

Estepona
Estepona jest miastem usytuowanym pomiędzy Marbellą i Manivilą, u podnóża Sierra Bermeja, łańcucha górskiego otaczający miasto i chroniącego je od wiatrów i zimnego klimatu. Będziemy mieli okazję zwiedzić stare miasto Estepony, które zachowało typowe cechy budownictwa andaluzyjskiego. Białe domy są przyozdobione donicami z kwitnącymi, kolorowymi kwiatami. Również w Esteponie znajduje się jedna z bardziej znanych szkół ujeżdżania koni andaluzyjskich.

Cena zawiera ( 1749 PLN): przelot na trasie Warszawa - Malaga - Warszawa, transfer do/z hotelu, 7 noclegów w hotelach 4*, pełne wyżywienie z wodą i winem do posiłków, opłatę rezerwacyjną, opiekę polskojęzycznego rezydenta zapewnianego przez firmę Sunweb Vacaciones - Ważne!!! Na lotnisku rezydent czeka na Państwa z logiem TRAVEL SENIOR, 2 półdniowe wycieczki, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL i NNW, BAGAŻU, ubezpieczenia od chorób przewlekłych Europaische Reiseversicherung AG Europejskie), opłaty lotniskowe i paliwowe.
Cena:

Ogłoszeniodawca

Firma:  Studio Podróży
WWW:  strona www
Osoba:  Małgorzata Nowak
Telefon:  583526852, 503937374
E-mail:  biuro@studiopodrozy.pl



Powrót do działu: Last minute dla turystówLista działówSzukajPowiadom