Subskrypcja

Szukaj

Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

MAGISTER AWF TURYSTYKI I REKREACJI SZUKA PRACY W BRANŻY

Dział: Szukam pracy


Data wstawienia:  2010-03-24 17:37:31
Data ważności:  2010-04-23
Województwo:  Mazowieckie

Witam serdecznie! Szukam pracy w turystyce i hotelarstwie. Jestem absolwentem warszawskiej AWF-dziennej Turystyki i Rekreacji. Ukończyłem także roczne podyplomowe studia na SGH -"Menedżerów Turystyki" z wynikiem bardzo dobrym. Jestem trenerem osobistym. Posiadam uprawnienia pilota wycieczek, trenera tenisa ziemnego, instruktora sportu-kulturystyka, uprawnienia sędziego tenisowego. Mam ukończony kurs wychowawców kolonijnych, prawo jazdy kat. B od 1998 roku. Posługuję się dobrze językiem angielskim w mowie i piśmie. Od kilku lat pilotuję wycieczki szkolne w sezonie po kraju-trasa dowolna, wycieczki dla pracowników firm typu incentive tour po Polsce i Europie i wiele innych. Szukam stałej pracy w turystyce (biura podróży-głównie incentive), rekreacji (ośrodkach sportu i rekreacji), hotelarstwie (interesują mnie m.in.: dział rezerwacji, organizacja bankietów, praca w hotelowej siłowni jako instruktor kulturystyki oraz trener osobisty), klubach fitness (jako instruktor na siłowni, prowadzący treningi osobiste). Jestem również otwarty na inne propozycje pracy zgodne z moimi uprawnieniami. W razie potrzeby chętnie wzbogacę swoje kwalifikacje zawodowe odbywając praktyki lub staż przed zatrudnieniem. Jestem osobą w pełni dyspozycyjną. Zapraszam serdecznie do współpracy!
   
           

Ogłoszeniodawca

Reprezentant:  Kamil Napierała

   
                    Wersja do druku


Powrót do działu: Szukam pracyLista działówSzukajPowiadom

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij