Dział: Dam pracę

Młodszy Kucharz z jęz.niemieckim

Data ważności: 2011-05-01
Województwo: --poza-Polską--

Nasz Klient, renomowana sieć hoteli 4 gwiazdkowych w NIEMCZECH poszukuje zmotywowanych, nastawionych na profesjonalną obsługę gości hotelowych osób ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Młodszy KUCHARZ
(Commis de Cuisine)

Lokalizacja: Nadrenia-Palatynat

OBOWIĄZKI:
Realizacja usług zgodnie ze standardami przyjętymi w międzynarodowej sieci hotelowej. Pomoc kucharzom w przygotowywaniu dań i zamówień.
Dbałość o należyte eksponowanie dań, najwyższą jakość usług i profesjonalny serwis. Prace porządkowe na terenie kuchni

WYMAGANIA:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata . Dla osób nie posiadających doświadczenia możliwe staże przyuczające do zawodu.
• Dobra znajomość jęz. niemieckiego (warunek konieczny)
• Wykształcenie gastronomiczne
• Umiejętność pracy z procedurami i standardami
• Mile widziana znajomość przepisów HACCP
• Dobra organizacja pracy. Umiejętność pracy w zespole
• Gotowość do pracy zmianowej. Dyspozycyjność

OFERUJEMY:
Legalną pracę w NIEMCZECH w renomowanej sieci hotelowej. Opiekę socjalną. Dostęp do szkoleń wewnętrznych. Możliwości dalszego rozwoju w ramach grupy hotelowej.

UWAGA:
Oferta pracy nie obejmuje zakwaterowania. Hotel pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie c.v. w jęz. polskim i niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem, zaznaczając Nazwę Stanowiska w tytule maila. Proszę o podanie swojego konta SKYPE w c.v.

www.apid.eu

Ogłoszeniodawca

Firma: Agencja Pracy I Doradztwa APID