Dział: Dam pracę

Specjalista ds. turystyki z językiem niemieckim

Data ważności: 2007-01-21
Województwo: -wszystkie-

Firma DoIT zatrudni specjalistów ds. turystyki na stanowisko telefonicznego doradcy klienta.
Miejsce pracy: Kraków

Oczekujemy:
• dyspozycyjności, sumienności, podzielnej uwagi i silnej motywacji do pracy;
• dobrej dykcji, ujmującego głosu i umiejętności nawiązywania kontaktu w rozmowie telefonicznej;
• biegłej obsługi komputera (programy biurowe, Internet);
• znajomości branży turystycznej, wiedzy o destynacjach turystycznych;
• znajomości języka niemieckiego;

• znajomość różnych systemów rezerwacyjnych będzie dużym atutem;

Opis stanowiska:

• aktywne doradztwo w zakresie produktów i usług turystycznych w kontakcie telefonicznym z klientami;
• zakładanie i obsługa rezerwacji;
• prace biurowe (prowadzenie korespondencji, sporządzanie raportów i statystyk);
• dyspozycyjność w przedziale czasowym 9:00-18:00 a docelowo 9:00-22:00;

Oferujemy:

• umowę o pracę
• stałą stawkę godzinową oraz bonus w zależności od osiąganych efektów;
• system szkoleń;
• możliwość zdobycia cennych doswiadczeń zawodowych;
• sympatyczną atmosferę pracy;

Aplikację zawierającą CV ze zdjęciem oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji w firmie DoIT sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)" proszę przesyłać na adres .

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: DoIT Sp. z o.o.