Dział: Dam pracę

Pracownik Stewardingu/Koordynator __NIEMCY

Data ważności: 2011-12-14
Województwo: --poza-Polską--

Dla naszego Klienta, prestiżowego hotelu w Dusseldorfie poszukujemy pracowitej, dobrze zorganizowanej osoby do działu Stewardingu, która będzie odpowiadała zarówno za zmywanie naczyń i innych powierzchni jak i organizowanie prac porządkowych zespołu.

PRACOWNIK STEWARDINGU/KOORDYNATOR (Team Leader-Stewarding)

ZADANIA:
Zmywanie naczyń, sztućców oraz innych narzędzi używanych w kuchni
Dbałość o nienaganną czystość w kuchni i na zapleczu kuchennym; zmywanie powierzchni ogólnodostępnych Organizacja i planowanie pracy w zespole stewardingu.
Weryfikacja jakości pracy poszczególnych osób; Prowadzenie spisu inwentarza
Kontrola stłuczek.
Współpraca z kierownikami innych działów.
Inne związane ze specyfiką pracy w gastronomii.

WYMAGANIA:
Dobra znajomość języka niemieckiego.
Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność planowania i organizacji pracy innych
Rzetelność, pracowitość.
Umiejętność przewidywania wydarzeń i podejmowania działań przygotowawczych.
Umiejętność współpracy z innymi działami operacyjnymi (kuchnia, restauracje, konferencje)

OFERUJEMY:
Praca na podstawie umowy o pracę w renomowanym hotelu. Szkolenia. Możliwości dalszego rozwoju w ramach Grupy Hotelowej. Wynagrodzenie: 1818 Euro brutto.

Zainteresowane osoby proszone są o PILNE przesłanie c.v. w jęz. polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem oraz kontem Skype.

Ogłoszeniodawca

Firma: APiD