Subskrypcja

SzukajUwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

wychowawcy/animatorzy

Dział: Dam pracę


Data wstawienia:  2011-11-22 13:02:51
Data ważności:  2011-12-22
Województwo:  Pomorskie

Pałac pod Bocianim Gniazdem w Runowie zatrudni wychowawców na zimowiska oraz animatorów czasu wolnego.

W sezonie zimowym organizujemy: "ferie w siodle" - zimowisko z nauką jazdy konnej oraz "mega zimowisko" - zimowisko sportowe (quady, paintball, survival).

Poszukujemy osób z uprawnieniami wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży, mających doświadczenie w pracy z dziećmi i kreatywnych w organizacji zajęć.

W sezonie wiosennym prowadzimy animacje na biwakach, zielonych szkołach i wycieczkach oraz obsługę animacyjną różnego rodzaju eventów dla dzieci i dorosłych.

Poszukujemy animatorów czasu wolnego do realizacji programów survivalowych, integracyjnych, team buildingowych, alpinistycznych, do pracy przy wiosce indiańskiej i miasteczku westernowym oraz obsługi imprez i eventów.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
   
           

Ogłoszeniodawca

Firma:  Pałac pod Bocianim Gniazdem
Reprezentant:  Szymon Medalion

   
                    Wersja do druku


Powrót do działu: Dam pracęLista działówSzukajPowiadom

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij