Dział: Dam pracę

SPECJALISTA DS. TURYSTYKI (z możliwością zakwaterowania)

Data ważności: 2012-01-06
Województwo: -wszystkie-

Agencja Turystyczna w Bieszczadach, zatrudni do jednego z ośrodków:

SPECJALISTĘ DS. TURYSTYKI (z zakwaterowaniem i wyżywieniem)

Opis stanowiska:

tworzenie nowych programów turystycznych,
przygotowywanie szczegółowych kalkulacji i rozliczanie imprez,
sporządzanie oraz wysyłanie ofert do kontrahentów,
kontakt z podwykonawcami i negocjacja cen,
utrzymywanie kontaktu ze stałymi kontrahentami i aktywne pozyskiwanie nowych

Wymagania:

samodzielność w działaniu,
kreatywność i pomysłowość,
bardzo dobra organizacja pracy
sprawna obsługa programów biurowych,
znajomość zagadnień kadrowych i rachunkowych,
mile widziane doświadczenie w branży turystycznej,
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
ciekawą pracę pełną wyzwań,
możliwości rozwoju zawodowego,
możliwość zakwaterowania w ośrodku

Aplikacje (list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem) zawierające klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych (Ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz 883) prosimy kierować drogą elektroniczną na adres mailowy:

Ogłoszeniodawca

Firma: ATU "Bawdim"