Dział: Dam pracę

Zatrudnię recepcjonistę/kę!

Data ważności: 2012-02-14
Województwo: Pomorskie

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe
doświadczenie na podobnym stanowisku
dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
bardzo dobra obsługa komputera, pakietu MS Office (znajomość programu Chart będzie dodatkowym atutem)
wysoka kultura osobista
komunikatywność
bardzo dobra organizacja pracy
dyspozycyjność (praca zmianowa)
Obowiązki:
kompleksowa obsługa gości Villi Angela
sprzedaż usług świadczonych przez Villę Angela
przygotowywanie ofert pobytowych
Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
pracę w międzynarodowym środowisku
CV oraz list motywacyjny ze zdjęciem proszę przesyłać na podany adres.

Ogłoszeniodawca

Firma: Villa Angela