Dział: Dam pracę

Atrakcyjna Praca w Nowym Pensjonacie w Warszawie

Data ważności: 2012-04-04
Województwo: Mazowieckie

Zatrudnimy Osobę do Pracy w Nowo Otwieranym Pensjonacie w Warszawie na Tarchominie.

Wymagania:
Wykształcenie min. zawodowe (np. hotelarstwo). Mile wdziane ale nie konieczne doświadczenie w podobnej pracy i znajomość obsługi komputera oraz podstawowa znajomość języka angielskiego i prawo jazdy. Od kandydata -tki oczekujemy samodzielności, dobrej organizacji pracy, dobrego stanu zdrowia - książeczki Sanepidu, pełnej dyspozycyjności - praca 7 dni w tygodniu, również w weekendy i w święta, punktualności, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej.
Obowiązki:
Prowadzenie recepcji, dbanie o czystość pokoi, kuchni, łazienek oraz ciągów komunikacyjnych w pensjonacie i ogrodzie. Zmiana pościeli, przygotowywanie śniadań dla gości, podawanie innych posiłków dowiezionych z firm kateringowych. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy, auto do dyspozycji w przypadku wyjazdu służbowego, laptop, telefon komórkowy oraz miłą i przyjazną atmosferę w pracy. Zapewniamy też posiłki i ewentualnie nocleg

Aplikacje zawierające CV z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz list motywacyjny prosimy przesyłać mailem lub fax-em.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatkami.

Ogłoszeniodawca

Firma: Bożenna Polińska