Dział: Dam pracę

Cukiernik - Euro 2012

Data ważności: 2012-05-27
Województwo: Mazowieckie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, firmy odpowiedzialnej za przygotowanie kateringu na Euro 2012 poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cukiernik

Nr ref: EU/C/12
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
• przygotowywanie deserów

Wymagania:

• doświadczenie w przygotowywaniu w krótkim czasie dużych ilości dań z wysokiej jakości świeżych składników
• dbałość o szczegóły, zorientowanie na jakość
• zaangażowanie w wykonywana pracę
• podstawowa znajomość języka angielskiego
• aktualna książeczka Sanepidu

Oferujemy:

• pracę w bardzo prestiżowym projekcie Euro 2012
• atrakcyjne warunki finansowe

CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości prosimy przesyłać na adres:

m

Gi Group Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 43A, lok. 28
PASAŻ MURANÓW
01-001 Warszawa
Tel. 22 890 21 03
www.gigroup.com.pl

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: Gi Group