Dział: Dam pracę

Monter Rurociągów, Szwajcaria Start Pracy: Czerwiec 2012

Data ważności: 2012-06-27
Województwo: -wszystkie-

Monter Rurociągów, Szwajcaria
Start Pracy: Czerwiec 2012

Aktualnie dla naszego Klienta w Szwajcarii poszukujemy osób na stanowisko:

Monter rurociągów

Opis stanowiska:
Do podstawowych obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie montaż rurociągów na obiektach przemysłowych, budowa nowej elektrowni wodnej - Szwajcaria

Wynagrodzenie:
- atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia - między 28-34 CHF/h brutto
(najlepsze stawki w Europie!)

Wymagania:

- dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- znajomość rysunku technicznego i izometrycznego
- certyfikaty spawalnicze
- umiejętność "heftowania"
- czytanie planów
- doświadczenie w budowie kotłów
- własny samochód i prawo jazdy mile widziane

Zapewniamy:

- umowę o pracę na warunkach szwajcarskich i opiekę podczas trwania kontraktu,
- podpisanie w Polsce, przed wyjazdem, umowy pośrednictwa pracy, w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia,
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (na koszt pracownika, ok. 600 - 700 CHF miesięcznie).

Dokumenty:

Prosimy o przesłanie Swojego CV w języku niemieckim i polskim na adres ,
w temacie wiadomości należy wpisać : "imię i nazwisko , monter rurociągów - Szwajcaria"

LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440