Dział: Dam pracę

specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Data ważności: 2012-11-28
Województwo: Małopolskie

Główne zadania:
realizowanie polityki i strategii sprzedażowej firmy
aktywne poszukiwanie klientów oraz regularne budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
regularna analiza skuteczności działań sprzedażowo-marketingowych
tworzenie i aktualizowanie bazy danych o klientach
monitoring i analiza danych w aspekcie sprzedaży w hotelu
weryfikacja działań konkurencji
przygotowywanie i udział w eventach organizowanych przez hotel
Wymagania:
wykształcenie wyższe
wiedza z zakresu technik sprzedaży, zasad przygotowywania i prezentowania ofert sprzedażowych
znajomość kanałów sprzedaży i narzędzi marketingowych
wysoko rozwinięte zdolności i umiejętności interpersonalne
umiejętność zorganizowania własnej pracy
dobra znajomość języka angielskiego
dobra znajomość programów MS Office
prawo jazdy kat. B i własny samochód
doświadczenie w branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
zatrudnienie na 3-mies. okres próbny
praca w młodym, ambitnym zespole
możliwości rozwoju uzależnione od predyspozycji kandydata

Ogłoszeniodawca

Firma: Modrzewiówka Sp. z o.o.