Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Dział: Sprzedam

Bary mobilne, bary przenośne - sprzedaż, wynajem

Data wstawienia: 2013-04-11 15:51
Data ważności: 2013-05-11
Województwo: -wszystkie-

Flair Bar Centrum Barmańskie jest producentem profesjonalnych barów przenośnych typu "Bar-in-a-Box".

System ten coraz częściej znajduje zastosowanie w branży gastronomicznej, reklamowej oraz wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na mobilne stanowiska pracy.

W nasze bary zaopatrują się przede wszystkim: restauracje, hotele, firmy eventowe, cateringowe, szkoły barmańskie, itp.

Jednak dzięki swojej wszechstronności doskonale sprawdzają się także podczas wszelkiego rodzaju akcjach reklamowo-promocyjnych takich jak prezentacje, degustacje oraz jako stoiska podczas targów.

Dzięki zastosowanej konstrukcji "flightcase" montaż naszych stanowisk jest szybki /zaledwie w kilka minut/ i nieskomplikowany /bez użycia dodatkowych narzędzi/, co zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwy transport z jednego miejsca na drugie.

Do produkcji użyto trwałych materiałów wysokiej jakości, a dokładność i precyzja wykonania gwarantują stabilność oraz wytrzymałość naszych produktów.

Wysoki standard przy konkurencyjnych cenach sprawia, ze nasi klienci z zadowoleniem korzystają z naszych usług i polecają nas innym.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące naszej oferty.


Ogłoszeniodawca

Firma: Flair Bar Centrum Barmańskie
Reprezentant: Sylwia Syryca-Jankowicz
Telefon: 786131313
E-mail: info@flairbar.plTa strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij