Dział: Dam pracę

Specjalista d/s sprzedaży

Data ważności: 2014-02-28
Województwo: Mazowieckie

Główne zadania na stanowisku:
 Obsługa klientów indywidualnych (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
 Rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych, ubezpieczeń turystycznych oraz produktów dodatkowych
 Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrej współpracy ze stałymi Klientami
 Dbanie o wygląd biura i aktualność ofert
 Praca z systemami rezerwacyjnymi

Oczekiwania wobec Kandydatów:
 Wykształcenie minimum średnie
 Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (weryfikowane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)
 Dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
 Umiejętność radzenia sobie ze stresem
 Umiejętność pracy w zespole
 Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
 Wysokie standardy obsługi Klienta
 Doświadczenie w sprzedaży imprez turystycznych uzyskane w biurze agencyjnym
 Znajomość systemu rezerwacyjnego Merlinx, znajomość innych systemów rezerwacyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
 Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającym się biurze podróży
 Współpracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole
 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów
 Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w branży turystycznej

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszeniodawca

Firma: Tour Net E-Travel Sp. z o.o.