Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemiecki

Data ważności: 2014-06-14
Województwo: Małopolskie

Exciting, challenging, rewarding…
… three words that sum up the working day at Serco

Dołącz do naszego niemieckiego lub francuskiego zespołu jako:

Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim lub francuskim

Nr. ref.: SSOK/TI/042014
Miejsce pracy: Kraków

Główne obowiązki:
• Obsługa klienta z branży turystycznej z wykorzystaniem źródeł: telefon, mail, chat
• Rozwiązywanie problemów oraz zapytań klientów, jakie mogą im się pojawić przed, w trakcie oraz po podróży
• Szybkie i skuteczne reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów
• Wsparcie przed i posprzedażowe

Wymagania:
• Przynajmniej 12-miesięczne doświadczenie w call center, turystyce, hotelarstwie lub sektorze BPO/SSC
• Bardzo dobra znajomosć języka niemieckiego lub francuskiego w mowie i piśmie
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Zorientowanie na klienta oraz proaktywna postawa
• Zorientowanie na osiąganie celów
• Dbałość o szczegóły
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie (plus system premiowy)
• Atrakcyjny pakiet bonusowy
• Odpowiednie, pełnopłatne szkolenie
• Prywatna opieka medyczna oraz możliwość dokupienia dodatkowych pakietów dla partnera/rodziny
• Atrakcyjny system poleceń pracowników
• Możliwości rozwoju i awansu w międzynarodowej korporacji
• Wielokulturowe środowisko pracy
• Szybki proces rekrutacji zajmujący 2-3 tygodnie z możliwością zdalnego przeprowadzenia procesu

Aplikacje w języku angielskim prosimy przesyłać na:
m

Wiecej informacji na:
www.sercopoland.com
Facebook: Kariera w Serco

Ogłoszeniodawca

Firma: Serco Global Services