Dział: Dam pracę

Konsultant d/s turystyki w Service Center (obsługa biur)

Data ważności: 2007-07-21
Województwo: -wszystkie-

Pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Konsultant d/s turystyki w Service Center (obsługa biur podróży)
Miejsce pracy: Geschwand k. Norymbergii / Niemcy

Zakres obowiązków:
-Rezerwacja imprez turystycznych w komputerowym systemie rezerwacyjnym
-Opieka nad naszymi biurami podróży oraz klientami w zakresie rezerwowanych imprez turystycznych
-Koordynacja przepływu dokumentacji, archiwizacja dokumentów

Wymagania:
-Biegła znajomość języka niemieckiego oraz polskiego - warunek konieczny
-Znajomość komputerowych systemów rezerwacyjnych (CRS)
-Wykształcenie w zakresie turystyki
-Wiedza dot. niemieckich organizatorów turystyki (TUI, TC, REWE, ...)
-Samodzielność w działaniu i myśleniu
-Dobra organizacja czasu pracy
-Umiejętność przeprowadzania rozmów telefonicznych
-Gotowość zmiany miejsca zamieszkania w okolice Geschwand

Oferujemy:
-stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia itp.)
-możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
-dobry klimat pracy w młodym zespole
-nowoczesne urządzenia pracy
-pracę wymagającą samodzielności

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim na adres:
Schmetterling Reisen GmbH & Co. KG
Detlev Clasen
Hauptstraße 131
91286 Geschwand

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: Schmetterling Reisen