Dział: Dam pracę

Specjalista ds. obsługi klienta

Data ważności: 2014-08-06
Województwo: Mazowieckie

Opis firmy
Biuro Podróży Olimp Air/Warszawa poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy w branży MICE - KONIECZNE!
- znajomość systemów rezerwacji hotelowych
- znajomość hoteli w Polsce i za granicą
- doświadczenie w organizacji konferencji i eventów
- biegły angielski

Zadania:
- przygotowywanie imprez grupowych, turystycznych, głównie wyjazdów biznesowych i konferencji
- przygotowywanie kosztorysów, prezentacji ofert, wycena usług, porównywanie ofert kontrahentów

Oferujemy:
- możliwość wyjazdów
- możliwość poszerzenia umiejętności z różnych dziedzin: turystyki, marketingu, zarządzania

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o cv ze zdjęciem.

Klauzula:
Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: ″Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133 poz.883″

Ogłoszeniodawca

Firma: Olimp Air Biuro Podróży