Dział: Dam pracę

Produkt manager

Data ważności: 2014-08-06
Województwo: -wszystkie-

Główne zadania na stanowisku:

 Tworzenie i wdrożenie do sprzedaży produktu - imprez turystycznych, wycieczek objazdowych
 Przygotowywanie kontraktów i dobór bazy hotelowej dla kierunków turystycznych
 Bieżąca współpraca z kontrahentami z całego świata i nadzór na realizacją kontraktów
 Raportowanie wyników

Oczekiwania wobec Kandydatów:

 znajomość j.angielskiego w stopniu zaawansowanym
 doświadczenie w tworzeniu produktu turystycznego na rynek polski
 wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
 umiejętność szybkiego uczenia się systemów i aplikacji IT
 zdolności analityczne
 dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
 prawo jazdy kat B

Oferujemy:
 Ciekawą, pełną wyzwań pracę u renomowanego touroperatora na Polskim rynku
 Zatrudnienie umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów
 Możliwość pracy w wybranym salonie BP Alfa Star (Poznań, Łódź, Szczecin, Kraków, Katowice, Warszawa lub Radom)
 Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy o przesyłanie do 31.05.2014 na adres:
 Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 27.08.1997 r. Dz. U. z 2001 r., nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszeniodawca

Firma: Alfa Star S.A