Dział: Dam pracę

Specjalista ds. Turystyki - Krasnystaw

Data ważności: 2024-05-22
Województwo: Mazowieckie

Fostertravel.pl, dynamicznie rozwijające się biuro podróży, poszukuje pasjonata podróży do naszego zespołu jako Specjalista ds. Turystyki. w Krasnymstawie.
Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV.

na adres email: cv[at]fostertravel.pl

Wymagania:

Doświadczenie w branży turystycznej lub usługowej
Znajomość atrakcji turystycznych i destynacji
Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Kreatywność i elastyczność w rozwiązywaniu problemów

Obowiązki:

Doradztwo klientom w wyborze atrakcyjnych ofert
Planowanie i rezerwacja podróży
Monitorowanie nowości w branży i dostępność ofert
Bieżąca obsługa rezerwacji

Oferujemy:

przyjazną atmosferę w zespole,

umowę o pracę,

atrakcyjny system premiowania,

wyjazdy study tour,

szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

pakiet socjalny,

Dołącz do Fostertravel.pl, gdzie podróże stają się nie tylko pracą, ale także źródłem inspiracji i satysfakcji zawodowej!

Ogłoszeniodawca

Firma: Fostertravel.pl
WWW: strona www
Telefon: 726444036
E-mail: cv@fostertravel.pl