Dział: Dam pracę

Praca w Berlinie - Pokojowka z doswiadczeniem

Data ważności: 2014-12-22
Województwo: --poza-Polską--

Firma Walter-Fach-Kraft renomowany niemiecki pracodawca istniejący na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

ZIMMERMÄDCHEN

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin
Praca do poczaątku stycznia 2015

Nr referencyjny: DE/33/ZIM

Obowiązki:
Sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi
Zmiana pościeli, mycie łazienki, odkurzanie dywanów, ścieranie kurzu
Uzupełnianie broszurek, upominków przeznaczonych dla gości hotelowych

Wymagania:
Doświadczenie w pracy jako pokojówka
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Dobra organizacja pracy
Sumienność i dokładność

Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę
Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
Ubezpieczenie
Organizację przejazdu i zakwaterowania
Płatny urlop + nadgodziny
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Dodatek świąteczny

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim na adres e-mail.

Ogłoszeniodawca

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH