Dział: Dam pracę

Specjalista ds. turystyki

Data ważności: 2015-02-28
Województwo: Dolnośląskie

Specjalista ds turystyki
Miejsce pracy: Kłodzko
Region: dolnośląskie
Opis stanowiska:
Biuro Podróży AN-TRAVEL poszukuje pracowników na stanowisko specjalisty ds. turystyki. Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta i dobrze znają systemy rezerwacyjne.
Miejsce pracy: Biuro Podróży "AN-TRAVEL" Kłodzko ul. Wita Stwosza 5
Wymagania:
* co najmniej rocznego doświadczenia w branży turystycznej na podobnym stanowisku;
* biegłej znajomości systemów rezerwacyjnych wiodących touroperatorów
* dobrej znajomości ofert największych polskich touroperatorów
* znajomości języka niemieckiego lub/i angielskiego;
* komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji;
* zaangażowania;
* mile widziany udział w wyjazdach prywatnych i study tour
Oferujemy:
* pracę w młodym i dynamicznym zespole;
* atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
* możliwości rozwoju (m.in. wyjazdy studyjne)
*profesjonalne szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."

Ogłoszeniodawca

Firma: B.P. AN-TRAVEL