Dział: Dam pracę

Specjalista ds. sprzedaży

Data ważności: 2015-03-04
Województwo: Małopolskie

Firma krakowska o ugruntowanej pozycji działająca w branży transportowo - turystycznej, posiadająca w portfolio szeroką gamę produktów poszukuje w związku z rozwojem swoich struktur kandydata na stanowisko:

(Turystyka, Wynajem: Autokarów, Mikrobusów, Vanów)

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: SPR-Kraków/małopolskie

Opis stanowiska i zakres obowiązków:
• Realizacja planów sprzedaży do określonych grup docelowych oraz utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami w powierzonym obszarze
• Aktywne pozyskiwanie i stały kontakt z klientami i kontrahentami
• Przygotowywanie prezentacji i prowadzenie negocjacji
• Tworzenie ofert i realizowanie planów sprzedaży
• Aktywna współpraca z zespołem operacyjnym
• Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
• Analiza rynku i branży turystyczno-przewozowej

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka obcego ( bez preferencji)
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie w sprzedaży B2B
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na wynik
• Samodzielność w działaniu
• Kreatywność i doskonała organizacja pracy
• Dyspozycyjność
• Znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office
• Komunikatywność, energiczna osobowość
• Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
• Znajomość krakowskiego rynku obiektów hotelowych
• Znajomość krakowskiego rynku firm o profilu turystycznym (B2B)
• Własny samochód
• Umiejętność pracy pod presją
• Umiejętność bezwzrokowego pisania
• Przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Znajomość drugiego języka obcego
Oferujemy:
• Pracę w kameralnym zespole, w przyjaznym gronie w firmie
• Motywujący system wynagrodzenia
• Umowę o pracę i elastyczne lub stałe ( w zależności od preferencji) godziny pracy
• Rozwojowe środowisko pracy
• Wsparcie marketingowe i techniczne

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Aplikacje prosimy przesyłać wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres:

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszeniodawca

Firma: MANIFOLD