Dział: Dam pracę

Specjalista ds. turystyki w Powiecie Średzkim

Data ważności: 2015-03-26
Województwo: Dolnośląskie

Rozwijająca się firma z branży turystycznej poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Specjalista ds. turystyki w Powiecie Średzkim.

Zakres obowiązków:
• bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych i grupowych
• przygotowywanie i prezentacja ofert turystycznych dla klientów
• sprzedaż i doradztwo przy zakupie wyjazdów turystycznych,
• rozliczanie imprez turystycznych
• rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych/autokarowych
• sprzedaż produktów ubezpieczeniowych związanych z wyjazdami turystycznymi
• przyjmowanie zamówień telefonicznych oraz e-mail
• promocja oferty turystycznej na rynku lokalnym i wśród potencjalnych klientów
• obsługa reklamacji
• wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych
• rozwiązywanie wszelkich pozostałych problemów klienta związanych z realizacją ich umowy.
Wymagania:
• wykształcenie w zakresie turystyki i rekreacji
• doświadczenie w sprzedaży imprez turystycznych, biletów lotniczych/autokarowych, ubezpieczeń itp.
• umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych (fax, ksero, skaner)
• znajomość systemów rezerwacyjnych i technik sprzedaży: Merlin X, Sycon, Blue Vendo
• samodzielność, dobra organizacja pracy
• komunikatywność, sumienność i dokładność,
• energiczność i inicjatywa w działaniu
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
• pasja do podróży

Od osoby zainteresowanej oczekujemy przesłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy:

Ogłoszeniodawca

Firma: Biuro Podróży Camino Travel