Dział: Dam pracę

Koordynator pilotów Poznań

Data ważności: 2015-05-05
Województwo: Wielkopolskie

Specjalista/ka do transportu - koordynacja pracy pilotów.

Główne zadania to:
- bieżąca obsługa przewoźników,
- tworzenie list autokarowych,
- koordynacja przejazdów,
- koordynacja i zarządzanie pilotami,
- nadzór wahadeł,
- organizacja transportu,

Czego oczekujemy od kandydatów/ek?
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- zdolności analityczne,
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność działania pod wpływam stresu,
- samodzielność w działaniu,
- mile widziane doświadczenie z zakresu pilotażu,

Co oferujemy kandydatom/kom na stanowisko?
- Pracę na pół etatu w siedzibie organizatora w Poznaniu.
- Praca w okresie 1 czerwiec - 15 sierpnia.
- Elastyczne godziny pracy.
- Pewne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Cv prosimy wysyłać na adres

Ogłoszeniodawca

Firma: Vogue Travel