Dział: Dam pracę

Supervisor Biura Podróży /Salon Firmowy Poznań

Data ważności: 2015-06-22
Województwo: Wielkopolskie

Do naszego Salonu Firmowego Coral Travel Wezyr Holidays w Poznaniu poszukujemy dynamicznej i zorganizowanej osoby z doświadczeniem w sprzedaży produktu turystycznego oraz zarządzaniu zespołem.

SUPERVISOR BIURA SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
• Wdrażanie ustalonej strategii sprzedaży
• Organizacja i monitoring działań sprzedażowych i administracyjnych biura
• Zarządzanie, motywowanie i rozwój działu sprzedaży
• Realizacja planów sprzedaży
• Wdrażanie działań mających na celu wzrost wyników i konkurencyjności
• Analiza działań konkurencji i trendów na rynku
• Prowadzenie regionalnych działań marketingowych skierowanych do agencji sprzedaży

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: turystyka, zarządzanie, marketing)
• udokumentowane, przynajmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży turystycznej, włączając zarządzanie zespołem
• dobra znajomość rynku turystycznego i technik sprzedaży
• wysoka komunikatywność, zdolności organizacyjne i negocjacyjne
• entuzjazm, zaangażowanie, dynamizm w działaniu
• płynna komunikacja w języku angielskim
• dyspozycyjność do częstych podróży służbowych

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej
• pakiet benefitów
• atrakcyjne oferty wakacyjne

Link do rekrutacji:
https://system. erecruiter. pl/FormTemplates/RecruitmentForm. aspx?WebID=b8c779c4d007453f9da8e8a6ce508 75c

Ogłoszeniodawca

Firma: Coral Travel Wezyr Holidays