Dział: Dam pracę

Shop Supervisor

Data ważności: 2015-06-27
Województwo: Wielkopolskie

SHOP SUPERVISOR
Miejsce pracy: Poznań
Firma zajmująca się bakaliami i słodyczami

Opis stanowiska:
• Realizacja planów sprzedażowych sklepu
• Stała kontrola jakości i wyników pracy sprzedawców
• Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem sklepu zgodnie ze standardami firmy
• Zarządzanie podległym personelem: rekrutacja, zatrudnianie oraz wprowadzanie pracowników do pracy zgodnie z polityką firmy
• Organizowanie szkoleń sprzedażowych i asortymentowych dla pracowników
• Organizowanie cyklicznych spotkań z pracownikami; organizacja czasu pracy podległych pracowników (ustalanie planów dnia); prowadzenie codziennych odpraw dla pracowników

Wymagania:
• 3 - 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym (mile widziane doświadczenie w sklepie z bakaliami, słodyczami lub produktami międzynarodowymi)
• Kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem ludzi
• Umiejętności komunikacji w kontaktach z klientem
• Umiejętności kierowania zespołem sprzedawców
• Mile widziana znajomość języka arabskiego (umożliwiająca swobodną komunikację biznesową)
• Obowiązkowo znajomość języka angielskiego i polskiego umożliwiającą swobodną komunikacje
• Silnej orientacji na wyniki i realizację celów
• Zaangażowania w wykonywane obowiązki
• Umiejętności planowania pracy własnej oraz podległego zespołu
• Otwartości na zmiany, kreatywności
• Aktualna książeczka Sanepidu
• Wysokiej kultury osobistej
• Gotowość podjęcia zagranicznego stażu i lojalność wobec firmy

Oferujemy:
- pracę na pełen etat na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym zespole
- miłą atmosferę w pracy

Osoby spełniające ww. oczekiwania, prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim oraz listu motywacyjnego w języku angielskim oraz zaznaczenie nazwy stanowiska w tytule maila.

Prosimy o dopisanie zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów zatrudnienia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.