Dział: Dam pracę

Specjalista ds. Turystyki w TUI Centrum Podróży

Data ważności: 2015-06-17
Województwo: Wielkopolskie

Salon TUI CENTRUM PODRÓŻY w POZNANIU - będący liderem sprzedaży w ogólnopolskich rankingach, zatrudni osobę najchętniej z minimum rocznym doświadczeniem w sprzedaży usług turystycznych.

Opis stanowiska:
- bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa klienta,
- telemarketing do stałych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- rezerwacja imprez turystycznych, ubezpieczeń oraz produktów dodatkowych zgodnie z oczekiwaniami klienta,
- dbanie o wygląd witryny okiennej i aktualność ofert,

Wymagania:
- kreatywność i ukierunkowanie na realizację planów sprzedażowych,
- mile widziane minimum roczne doświadczenie w pracy w biurze podróży
- znajomość systemów rezerwacyjnych Iris.plus, MerlinX,
- bardzo dobra znajomość geografii świata
- optymizm i miła aparycja,
- dojrzałość i wysoka kultura osobista,
- komunikatywność i zorientowanie na klienta,
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
- duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów,
- dbałość o rozwój osobisty pracownika i jego kariery zawodowej,

Prosimy tylko o pełne oferty zawierające CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny.
UWAGA! W temacie wiadomości prosimy koniecznie wpisać: "praca"

Ogłoszeniodawca

Firma: TUI Centrum Podróży Poznań